" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶  |  Friday, 25 May 2018
کد خبر: ۱۳۰۹۷
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۰ - ۲۱ تير ۱۳۹۵
واکنش سفیر ایران در کویت به:
کویت هفته گذشته یکی از مهره‌های اصلی داعش را بازداشت و وی در اعترافات خود اتهام‌زنی‌هایی علیه ایران مطرح کرد؛ سفیر ایران در کویت به اکاذیب این تروریست داعشی به نام «ابوتراب» واکنش نشان داد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ، «علیرضا عنایتی» سفیر ایران در کویت در پاسخ به اتهام‌زنی‌های یک داعشی به نام «علی عمر» ملقب به «ابوتراب» گفت اظهاراتی مبنی بر حمایت ایران از داعش دروغ محض و شایعاتی است که هدف آن غرض‌ورزی و اتهام‌زنی به جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس گزارش وبگاه «الجریده»، عنایتی افزود: ما دیوانه نیستیم که از داعش حمایت کنیم و سپس مستشاران خود را به عراق و سوریه بفرستیم تا در مقابله با این گروهک شرکت کنند.

عنایتی در ادامه به «الجریده» کویت گفت: این گروهک تروریستی بسیاری از مراقد شیعه و مقدسات آنها را هدف قرار داده و شیعیان بسیاری را کشته است پس چگونه ممکن است که ما از آن حمایت کنیم؟

سفیر ایران سپس افزود تهران آماده همکاری کامل امنیتی با کشورهای حاشیه خلیج فارس و منطقه برای مقابله با داعش است و در ادامه بر ضرورت نابودی هر چه سریعتر این آفت تاکید کرد.

«ابوتراب» که یکی مهره های مهم داعش در سوریه و نیز یکی از مسئولان اصلی فروش نفت این گروهک می‌باشد، هفته گذشته در کویت بازداشت شد؛ بر اساس ادعای روزنامه «الجریده» وی در اعترافات خود مدعی شده داعش با نظام سوریه و مقامات جمهوری اسلامی ایران روابط نزدیک دارند.

از ابوتراب که به همراه مادرش «حصه» بازداشت شده با عنوان «گنج امنیتی» یاد شده ؛ مادر وی نیز مسئول سازماندهای زنان داعشی در سوریه بوده است.

منبع/فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز