دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳  |  Monday, 17 June 2019
کد خبر: ۱۵۰۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - ۱۲ آبان ۱۳۹۵
>>
13 ابان؛
عدل هاشمی پور نماینده شهرستانهای کهگیلویه ؛بهمئی ؛ چرامی و لنده طی پیامی روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به مردم تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ متن این پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳ آبان یادآور تبعید بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۴۳ در اعتراض به معاهده ننگین کاپیتولاسیون و همچنین درس حماسه٬ ایثار و شهادت دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ ( انقلاب دوم در کلام آن پیر فرزانه ) می باشد.

سه حادثه و رخداد بسیار مهم در مقاطع زمانی متفاوت ولی بهم پیوسته و ماندگار که خوشبختانه گرامیداشت با شکوه و کم نظیر آن توسط ملت خداجوی ایران اسلامی همواره موجبات شگفتی، حیرت و یأس جهانیان شده است.

 اینجانب به عنوان خادم ملت، تمامی اقشار و صنوف مختلف استان کهگیلویه و بویر احمد بویژه روحانیت معظم٬ خانواده های معزز و محترم شهداء، ایثارگران٬ جانبازان، بسیجیان، دانش آموزان ٬ دانشجویان ٬ اساتید ٬ فرهنگیان٬ ورزشکاران ٬ کسبه و بازار ٬ مرد و زن ٬ پیر و جوان و در یک کلام همگان را دعوت می نمایم با ایمان به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و با تأسی از منویات مقام عظمای ولایت٬ همگام با ملت ایران اسلامی با روحیه انقلابی و بصیرت و آگاهی ناشی از « هیهات من الذله » سرور آزادگان حضرت ابا عبداله الحسین در راهپیمایی و گرامیداشت این روز بزرگ حضور یابند و چون همیشه که در تمامی صحنه های انقلاب پیشرو و الگو بوده اند این بار نیز ٬ با روحیه ولایت مداری و استکبار ستیزی دین خود را به انقلاب و نظام ادا نمایند . و تجدید میثاق و بیعتی دوباره با رهبر معظم انقلاب و آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی ببندند .

سربلندی و پیروزی ملت ایران در مقابل استکبار و صهیونیسم جهانی را از خدای سبحان  مسئلت دارم.
            عدل هاشمی پور
نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه٬ بهمئی٬ چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز