" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲  |  Friday, 25 May 2018
کد خبر: ۱۵۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۱ - ۰۷ آذر ۱۳۹۵
>>
سوق
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از اماکن ورزشی شهر سوق بازدید وبا پیشکسوتان و روسای ورزش این شهر دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف از سوق، ،ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از اماکن ورزشی شهر سوق بازدید وبا پیشکسوتان و روسای ورزش این شهر دیدار و گفتگو نمود.


در این بازدید جهانبخش ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان ، بهمراه دهقان مسئول بازرسی و بهروز جهانبخش مسئول دفتر حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان از اداره ورزش و جوانان سوق و اماکن ورزشی این شهر بازدید نمودند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از زمین چمن،استخر شنا و سالن های موجوددراین شهر بازدید و ضمن تشکر از زحمات انجام شده در ورزش شهر سوق ،خواستار تلاش بیشتر در جهت ارتقای ورزش شهر سوق با توجه به وجود استعداد های درخشان در این شهر شد.

ایزد پور و همراهان همچنین در بازدید از اماکن ورزشی در شهر سوق ، با چند نفر از پیشکسوتان ، مربیان و روسای هئیت های شهرستانی دیدار وضمن تاکید بر تعامل روسای شهرستانی با روسای هئیتهای استانی ، خواستار برگزاری و میزبانی مسابقات استانی و برگزاری دوره توجیهی و آموزشی داوری و مربیگری در رشته های مختلف شد.

مدیر ارشد ورزش استان در حاشیه بازدید از استخر شنای شهر سوق ،با توجه به درخواست تعدادی از مراجعین به استخر ،خواستار برگزاری کلاسهای مربیگری و داوری در این رشته مفرح شد ./اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز