" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۱  |  Thursday, 21 June 2018
کد خبر: ۱۵۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۸ - ۱۲ آذر ۱۳۹۵
محسن رضایی
در شرایط کنونی، کشور نیازمندِ مدیریت پاک دست و مقتدر می‌باشد. جناح‌ها و گروه‌های سیاسی برای مدتی به مرخصی بروند ! اکنون کشور ما، نیازمند آمدنِ "دولت پاک‌دستان" است.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

جناح‌‌ها و گروه‌های سیاسی مدتی به استراحت بروند!

در شرایط کنونی، کشور نیازمندِ مدیریت پاک دست و مقتدر می‌باشد. جناح‌ها و گروه‌های سیاسی برای مدتی به مرخصی بروند تا پس از سر و سامان گرفتن اقتصاد، نظم و انضباط در کشور، دوباره بیایند سر سفره ملت و شهدا بنشینند!

در دهه اول انقلاب، شهدا امنیت و سیاست را درست کردند و بدست جناح‌ها و گروه‌‌های سیاسی سپردند.

اکنون کشور ما، نیازمند آمدنِ "دولت پاک‌دستان" است که کشور را با تدبیر و اقتدار اداره کنند؛ مشکلِ بیکاری، فساد و مواد مخدر را حل کنند؛ حضور هوشمندانه و موثری در روابط بین‌المللی داشته باشند؛ آزادی‌های مشروع را نیز تضمین کنند؛

هر دو جناح اکنون در قدرت هستند ولی نمی‌تواننند کاری بکنند، لذا مدتی به استراحت بروند!
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز