" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷  |  Monday, 21 January 2019
کد خبر: ۱۶۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۲ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
به مناسبت ایام الله دهه فجر منتشر شد
بعموم طبقات و اصناف عشایر کهگیلویه و بویر احمد ابلاغ میشود در این موقع که کفر و ایمان در مقابل هم بمبارزه برخاسته‌اند بسیار بسیار مواظب و هشیار باشند که از حق به باطل و از اسلام به کفر نروند و مارک کفر و بد بینی به پیشانی خود نچسبانند...
پایگاه خبری آوای رودکوف : در خاطراتی از حضرت آیت الله آ میر احمد تقوی آمده است که : در ماه‌های منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی، رژیم پهلوی افرادی را از برخی نواحی کشور تطمیع کرده و برای هواداری از رژیم و سرکوبی حرکت انقلابی مردم، به شهرها اعزام می کرد. در پی این تحرکات، آ میر احمد تقوی اطلاع یافته بود که رژیم ممکن است بدین منظور به دنبال سوء استفاده از برخی افراد در این منطقه باشد. لذا اعلامیۀ زیر جهت خنثی کردن این توطئه در استان کهگیلویه و بویراحمد صادر شد.

 

 

قرآن

اللهُ وَلِيُّ الَّذينَ آمَنُوْا يُخْرِجُهُمْ مِنَ الظُّلُماتِ اِلَى النُّورِ

خداوند دوست کسانیست که ایمان آورده‌اند آنها را از تاریکی کفر بسوی نور ایمان سوق میدهد

وَالَّذينَ كَفَرُوا اَوْلِيَآئُهُمُ الطاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِنَ النُّورِ اِلَى الظُّلُمات

و کسانیکه کافر شدند دوست آنها طاغوت و فرعون است که آنها را از نور ایمان بتاریکی کفر سوق میدهد

 
        ایمان                                      و                         کفر


حضرت ابراهیم                                در برابر                     نمرود

حضرت موسی                                در برابر                   فرعون

حضرت محمد ص                             در برابر                   ابوسفیان

حضرت علی امیرالمؤمنین                  در برابر                     معاویه

حضرت امام حسین                         در برابر                     یزید

حضرت آیت ا… خمینی که بفرموده پیغمبر اکرم در ردیف پیغمبران بنی اسرائیل است نیز در برابر رژیم پهلوی است.

بعموم طبقات و اصناف عشایر کهگیلویه و بویر احمد ابلاغ میشود در این موقع که کفر و ایمان در مقابل هم بمبارزه برخاسته‌اند بسیار بسیار مواظب و هشیار باشند که از حق به باطل و از اسلام به کفر نروند و مارک کفر و بد بینی به پیشانی خود نچسبانند، و الّا بطور یقین نماز اسلامی بجنازۀ آنها خوانده نخواهد شد و مانند کفّار با آنها رفتار میشود؛ و ما میدانیم با اینکه عشایر کهگیلویه و بویر احمد سادّه و از بعضی مسائل مذهبی بی اطلاعند، لکن در راه دین و اسلام، غیور و کاملاً جان نثار میباشند. البته باید بدانید که کلمات عوام فریبی مانند دین مبین اسلام یا پیغمبر گرامی یا علی علیه السلام یا حسین سالار شهیدان یا قرآن مجید که همیشه و مخصوصاً این اوقات در رادیو میشنوید عیناً همان قرآن معاویه است که در جنگ صفّین بر سر نیزه نموده بود.

 

از طرف جامعۀ روحانیّت بهبهان و کهگیلویه

۷ محرم ۹۹ [۱۷ آذر ۱۳۵۷]
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز