" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷  |  Monday, 16 July 2018
کد خبر: ۱۹۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۶ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
به بهانه 17 مرداد
ای که فکر وروح خود را برای سلامت ،سعادت وراستی وحقیقت فدامی کنی روزت مبارک باد.


پایگاه
خبری آوای رودکوف: "مصیب حیدری":خبرنگار ، ای که با داشتن دردهای فراوان زبان درد کسانی هستی که توان فریاد ندارند وسنگ صبور دلهای پردردی که توان گفتن نداشته و قلمشان از نوشتن عاجز است.

به مانند شمعی که با وجود درد ،خود میسوزی وروشنی میبخشی ،در جایی خود را فدا می کنی تا واقعیت وحقیقت ماندگار شود،دستان پرتوانت واژه ها را آنچنان به تحریر در می آورد تا حق از ناحق ، راست از دروغ ، صفا از ریا ،جلا داده شود.

اما حکایت تو حکایت کوزه گر و کوزه شکسته است ،حکایت زخم کهنه ای است که مرهم می شود تا دردها را تسکین دهد.

 لحظه ها را ثبت می کنی وبه یادگار می گذاری ،ناله ها را فریاد میزنی هر چند در درون خود هزاران ناله ودرد داری،اما در هر حال زدودن رنج وغم دیگران، درمان والتیام دردهای وجود توست .ای که فکر وروح  خود را برای سلامت ،سعادت وراستی وحقیقت فدامی کنی روزت مبارک باد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز