" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۹  |  Monday, 23 July 2018
کد خبر: ۱۹۰۸۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۷ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
به بهانه 17 مرداد
علي اكبر فرهنگي نسب فرماندار شهرستان بهمئي در پیامی روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛علي اكبر فرهنگي نسب فرماندار شهرستان بهمئي در پیامی روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفت.
   
در بخشی از پیام ایشان امده:
                                                                                                                      
دنياي امروز در همه ي زمينه هاي اقتصادي ، فرهنگي ، هنري و سياسي ، سوار بر امواج اخبار و نيازمند اطلاعات به روز و استفاده از ابزار انتقال اغبار مدرن است.

موفق ترين افراد ، موسسات و سياست مداران آناني هستند كه بيشترين بهره را از وسايل ارتياطي دارند و با غول هاي ارتباطي جهان در ارتباط هستند. اين موضوع جايگاه خبرنگار و رسانه را در اين دنياي مدرن مشخص مي كند.

امروز 17 مردادماه را روزخبرنگار ناميدند. من هم اين روز را محضر همه خبرنگاران استان و شهرستان تبريك مي گويم.


عکس و خبر/مسلم مختاری
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز