" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۳  |  Tuesday, 11 December 2018
کد خبر: ۱۹۱۶۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۷ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
معرفی کتاب
کتاب شفای زندگی با ژانر خودیاری و انگیزشی توسط "لوئیز هی" نویسنده آمریکایی نوشته شده است.
پایگاه خبری آوای رودکوف معرفی می کند:
کتاب "شفای زندگی" برجسته ترین اثر نویسنده و سخنران آمریکایی "لوئیز هی" با ژانر خودیاری و انگیزشی است که در سال ۱۹۸۴ منتشر شده است.

این کتاب توسط "گیتی خوشدل" ترجمه شده و در اختیار علاقمندان قرار گرفت؛
قسمتی کوچکی از کتاب

«زندگی بسیار ساده است، از همان دست که بدهیم از همان دست می گیریم. هرگونه درباره خود بیندیشیم برایمان به واقعیت در می آید.
من معتقدم هر کس از جمله خودم مسئول چیزهایی است که در زندگی پیش می آید. هر اندیشه ای از ذهن می گذرد آینده ما را می آفریند. هرکدام از ما با اندیشه ها و احساس هایمان تجربه های خود را می آفرینیم. اندیشه هایی که به ذهن ما راه می یابند و کلماتی که بر زبان می رانیم تجربه های ما را می آفرینند.

خود ما اوضاع و شرایط را می آفرینیم و بعد برای ناکامی خود دیگران را سرزنش می کنیم واقتدار خویش را از دست می دهیم، هیچ کس و هیچ جا و هیچ چیز بر ما اقتداری ندارد زیرا ما اندیشه و ذهن خودمان هستیم، ما تجربه ها و واقعیت های خویش و همه کسانی که در این واقعیت جا گرفته اند می آفرینیم.

هر اعتقادی درباره ی خود یا درباره ی زندگی داشته باشیم به واقعیت در می آید.

کائنات ما را در هر اندیشه ای که برگزینیم و به آن اعتقاد داشته باشیم کاملا حمایت می کند...»

"هر انچه در باور ماست به حقیقت میپیوندد"

انتهای پیام/ آرامه.و
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز