" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۴  |  Saturday, 21 July 2018
کد خبر: ۱۹۵۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۲ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۶
سید مجید بایگانی
سید مجید بایگانی در سلسله یاداشتهای خود با موضوع "بد فرهنگی خودمانی" این بار به سراغ افراد دارای گوشیهای دو سیم کارته رفت ...
پایگاه خبری آوای رودکوف-سید مجید بایگانی:امروزه بیشتر افراد از گوشی های دارای دو سیمکارت استفاده می کنند. وقتی به سیمکارت A کسی زنگ می زنم (این شماره در گوشی من ذخیره است) و جواب نمی دهد بعد از دقایقی و با سیمکارت B خودش به من زنگ می زند(این شماره در گوشی من ذخیره نیست) و سریع میگوید بامن تماس گرفتید بفرمایید.

من هم که شماره B ایشان در گوشیم ذخیره نیست منکر هر گونه تماس با وی می شوم و میگویم اصلا من شما را نمی شناسم.

 او می گوید که شماره شما روی گوشی من افتاد و به جای اینکه همدیگر را معرفی کنیم و قضیه فیصله یابد به دشنام و بد و بیراه به هم می پردازیم.

در این گونه مواقع باید خودمان را زود معرفی کنیم تا باعث کدورت و مشکلات دیگر نشود.

و چه بهتر که از یک سیمکارت استفاده کنیم.

یاسوج

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز