سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱  |  Tuesday, 21 May 2019
کد خبر: ۲۰۲۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۶ - ۲۱ آبان ۱۳۹۶
وزیر نفت خبر داد؛
وزیر نفت از برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت در نیمه دی‌ امسال خبر داد و گفت : ثبت نام آزمون این هفته آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛ بیژن نامدار زنگنه تصریح کرد: با توجه به اهداف و شرایط وزارت نفت ، مجوز استخدام 2300 نفر برای این آزمون‌ها از سازمان امور اداری و استخدامی پس از طی مراحل مختلفی دریافت شد.

وی همچنین تاکید کرد : 1250 نفر از این سهمیه به جذب نخبگان و 1050 نفر هم برای جذب افراد حرفه‌ای با تجربه اختصاص یافته است.

وزیر نفت ادامه داد : عموم جذب نخبگان به ستادهای شرکت‌ها و بخش‌های تخصصی در سکوهای تولید نفت و گاز اختصاص داده شده است و عموم جذب نیروهای باتجربه به واحدهای عملیاتی.

زنگنه گفت : برای جذب 2300 نفر دو آزمون جداگانه و با شرایط متفاوت برگزار می شود.

وی افزود : نحوه برگزاری آزمون‌ها طبق مقررات صنعت نفت خواهد بود که دو بخش عمومی و اختصاصی دارد.

وزیر نفت گفت : به برگزار کنندگان آزمون ابلاغ شده است که در بخش تخصصی آزمون افراد حرفه ای برای جذب 1050 نفر ، پرسش های کاربردی و مرتبط با حرفه طراحی کنند.

زنگنه درباره استخدام فارغ التحصیلان رتبه الف دانشگاه نفت تصریح کرد : دستوری ویژه صادر کردم که تمام فارغ التحصیلان گروه مذکور که اسامی آنها در بانک اطلاعاتی شرکت ملی نفت ثبت شده است ، برای مصاحبه فراخوان شوند و افرادی که حایز شرایط حداقلی برای جذب هستند، پذیرفته شوند و تا جایی که امکان دارد برای رفع نیازهای استخدامی وزارت نفت از این گروه فارغ‌التحصیلان که حایز شرایط هستند ، استفاده شود.

وی تاکید کرد : چون طبق مقررات قدیمی صنعت نفت که شامل فارغ التحصیلان فعلی نیز می شود، این افراد صرفاً از شرکت در آزمون استخدامی معاف هستند ، ولی باید بر اساس نیاز استخدامی پس از طی موفقیت آمیز مراحل مصاحبه، طب صنعتی و گزینش جذب شوند./شانا
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز