" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲  |  Thursday, 13 December 2018
کد خبر: ۲۰۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰:۴۱ - ۱۶ دی ۱۳۹۶
جهان
رئیس جمهوری آمریکا در ستایش خود سخنانی را مطرح ساخته و تصریح کرده است که وی یک نابغه بوده و بسیار خردمندانه رفتار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از ایسنا؛  رئیس جمهوری آمریکا در ستایش خود سخنانی را مطرح ساخته و تصریح کرده است که وی یک نابغه بوده و بسیار خردمندانه رفتار می‌کند.

به نقل از اسکای نیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: در حقیقت، دو نعمت بزرگ زندگی من خردمند بودن و هوش بسیار است.

این اظهارات رئیس جمهور آمریکا پس از انتشار کتابی که در آن از وی به شدت انتقاد شده، مطرح گشته است.

وی درخصوص روند زندگی خود نوشت: از مرد بازرگان بسیار موفق، من یک ستاره تلویزیونی برجسته و سپس رئیس جمهور ایالات متحده شدم. من معتقدم که این امور کافی است که نه تنها یک فردی باهوش باشد، بلکه نابغه و بسیار خردمند نیز باشد.

ترامپ این کتاب را به شدت مورد انتقاد قرار داده و گفته است که این کتاب مملوء از دروغ‌پردازی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز