" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۲  |  Monday, 17 December 2018
کد خبر: ۲۰۹۱۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۶ - ۱۹ دی ۱۳۹۶
  پایگاه خبری آوای رودکوف:پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: در هفته‌های اخیر کمتر شاهد اشتباهات فردی و از دست رفتن موقعیت‌ها در این تیم هستیم و این حاصل آرامشی است که از شفر به استقلال منتقل می‌شود.

به گزارش مشرق، عبدالعلی چنگیز در خصوص شرایط این روزهای استقلال اظهار داشت: فیدبکی که از هواداران گرفته می‌شود نشان می‌دهد شرایط فعلا بر وفق مراد است. تیم خوب و روان بازی می‌کند و مشکلی هم فعلا به چشم نمی‌خورد. نتایج تیم هم خوب است و امید می‌رود که بهتر هم بشود.

وی افزود: ویژگی بزرگ مربیان اروپایی و به خصوص آلمانی در این است قبل از این که روی جسم بازیکن کار کنند، روی فکر بازیکن کار می‌کنند و سعی می‌کنند تفکراتشان را به بازیکن القا کنند. آنها به بازیکن تفهیم می‌کنند که چه می‌خواهند و آن را برای بازیکن جا می‌اندازند. کاری که به نظر می‌رسد شفر به خوبی در استقلال انجام داده است.

مهاجم سابق آبی پوشان بیان داشت: تفاوت اساسی که تیم استقلال در این هفته‌ها با هفته‌های ابتدای فصل دارد در این است که آرامش در تیم موج می‌زند و بازیکن بدون استرس بازی می‌کند. ابتدای فصل تنش‌های موجود در باشگاه و سکوها به کادر فنی و از کادر فنی به بازیکنان درون تیم منتقل می‌شد و مولد استرس بود و این  استرس باعث می‌شد تا بازیکنان اشتباهات فردی زیادی داشته باشند و موقعیت‌های گل را هم یکی بعد از دیگری از دست بدهند. اما الان در هیات مدیره آرامش است، روی سکوها آرامش است و این آرامش به کادر فنی و از کادر فنی به تیم منتقل می‌شود تا اشتباهات فردی به حداقل برسد.

چنگیز تصریح کرد: آرامش در چهره شفر موج می‌زند و او این آرامش را به تیمش هم منتقل می‌کند. این باعث می‌شود تا شرایط فنی تیم هم بهبود پیدا کند.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: بعنوان مثال می‌گویم مهاجمی مثل علی قربانی در گذشته توپ را در دهانه دروازه به بیرون می‌زد اما الان از ۳۰ متری ضرباتش گل می‌شود. از این دست مثال‌ها زیاد در تیم دیده می‌شود.

پیشکسوت آبی‌ها ادامه داد: از ابتدای فصل معتقد بودم این تیم یک مهاجم گلزن می‌خواهد. اما الان می‌بینم بدون این که بازیکنی به تیم اضافه شود مشکل گلزنی هم تاحدودی حل شده و حالا همه بازیکنان گل می زنند.
منبع: مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز