پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲  |  Thursday, 21 March 2019
کد خبر: ۲۱۷۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۶ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۷
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دقایقی قبل از مهار آتش سوزی مجموعه 167 شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ مهندس هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دقایقی قبل از مهار آتش سوزی مجموعه 167 شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خبر داد.

بر اساس این گزارش مجموعه 167 شرکت نفت گچساران ۱ وابسته به شرکت بهره‌برداری نفت و گاز ساعتی قبل بر اثر سانحه‌ای دچار حریق شد.

مدیرعامل نفت گچساران در خصوص این حادثه تصریح کرد: پیمانکار در مجموعه در حال انجام اصلاحیه بوده است که این آتش سوزی به وقوع پیوسته است.

صیدالی با بیان اینکه دو نفر از نیروهای پیمانکار دچار سوختگی 65 و 15 درصد شده اند گفت: با حضور به موقع نیروهای عملیاتی در مجموعه ضمن مهار آتش حادثه دیدگان نیز در سریعترین زمان ممکن اعزام شدند.

وی افزود: علت حادثه در دست بررسی است و خبرهای تکمیلی از طریق روابط عمومی منشر می شود.

اسماعیل محبوبی  راننده جرثقیل و امیرحسین دهقانی از نیروهای شرکت پیمانکاری خط لوله هستند که دچار حادثه شده اند و در حال اعزام از سوی مدیریت نفت هستند.

 بر اساس این گزارش، مجموعه 167 شرکت نفت گچساران ۱ وابسته به شرکت بهره‌برداری نفت و گاز در منطقه آب‌شیرین  گچساران قرار گرفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز