چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷  |  Wednesday, 03 June 2020
کد خبر: ۲۲۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۶ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
یاسوج
جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با همه توان و امکانات از جهاد کشاورزی و برنامه‌هایش حمایت می‌کنیم، گفت: بچه‌های جهاد حقیقتا مظلوم هستند و ما از آقای تاج‌الدینی در این شرایط سخت، انتظار تحول داریم.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، الیاس تاج‌الدینی در روزهایی که جهادکشاورزی به شدت با بحران خشکسالی به ویژه در حوزه باغات درگیر است به سراغ فرماندهان سپاه رفت تا هم از آن‌ها کمک بگیرد و هم ارتباطات این دو نهاد انقلابی را نزدیک‌تر کند.


سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری در این دیدار با بیان اینکه هرگز جهاد و سپاه را جدا از هم نمی‌دانم، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در شرایط کنونی نیاز به سرباز دارد.

جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در روزهایی که بر سر مردم گلوله می‌بارید، بچه‌های جهاد هم در سخت‌ترین صحنه‌های جنگ گرهگشا بودند و هم در جنگ با محرومیت در صف مقدم خدمت به مردم بودند.

او با اشاره به خدمات فراموش‌ناشدنی نیروهای جهاد، گفت: حقیقتا بچه‌های جهاد مظلوم هستند و آنچنان که شایسته آنان است مورد توجه قرار نگرفتند.

سرهنگ انصاری، مردم را سرمایه اصلی نظام دانست و ادامه داد: انتظار مجموعه سپاه از مدیریت جهادکشاورزی این است که حداقل بچه‌های جهاد در خود جهاد مظلوم نباشند و بدون نگاه‌های سیاسی و تنها با معیار انقلابی بودن مورد توجه قرار گیرند و از ظرفیت آن‌ها در عرصه‌های مختلف خدمت استفاده شود.

اوگفت: انتظار داریم آقای تاج‌الدینی با اعتماد به نفس و میدانی که به نیروهای جهاد کشاورزی می‌دهد، همان روحیه جهادی گذشته را حاکم کند و مظلومیت فعلی این کارکنان زحمت‌کش را کمتر کند.

جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ما و جهاد کشاورزی در یک میدان هستیم و کسی حق ندارد هیچ خاک‌ریزی بین جهاد و سپاه و بسیج بکشد.

ما با همه توان پشتیبان جهاد و فعالیت‌های آن هستیم و در این شرایط که وظایف جهاد کشاورزی به مراتب سنگین‌تر شده است، انتظار ایجاد تحول از مدیریت جدید این سازمان عریض و طویل را داریم.

او حضور در بین مردم و ایجاد شور و شعف را اقدامی ضروری خواند و افزود: یک لبخند کشاورزی که مشکلش حل شده، همه خستگی را از تن هر مدیری بیرون می‌کند.

سرهنگ انصاری در مورد درخواست سازمان جهاد کشاورزی برای استفاده از امکانات سپاه در آبیاری باغات با تانکر نیز قول مساعد داد و گفت که با همه ظرفیت‌ها در کنار جهاد کشاورزی برای عبور از این شرایط سخت هستیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد خطاب به سرهنگ انصاری افزود: مطمئن باشید که برای بهبود شرایط کارکنان و جامعه کشاورزی این استان ذره‌ای کوتاهی نخواهم داشت و در این مسیر دشوار از حمایت‌ها و رهنمودهای مجموعه سپاه و تفکر واقعی بسیج استفاده خواهم کرد.

تاج‌الدینی، کشاورزان را قشری کم‌توقع دانست و بیان کرد: گاهی وقتی هیچ کاری از دست ما بر نمی‌آید، مردم به یک حضور ساده و سرکشی و شنیدن درددل‌ها راضی هستند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با بیان اینکه در بحث آموزش‌ها و حمایت از بخش تولید نیازمند وحدت رویه هستیم و در این راه به دنبال تقویت روابط جهاد کشاورزی و سپاه هستم./ایانا

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز