" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵  |  Monday, 21 January 2019
کد خبر: ۲۳۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۸ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۷
احمدعلی کریمی زاده:
کانون بسیج هنرمندان با همکاری قسمت فرهنگی حوزه مقاومت بسبج شهرستان لنده برای نشر فرهنگ حسینی و به تصویر کشاندن‌ ارادتمندی ها و انسجام اسلامی این جشنواره عکس را برگزار کرده است که ویژه تصاویر شهرستان لنده و هنرمندان لنده ای است .
پایگاه خبری آوای رودکوف:احمدعلی کریمی زاده دبیر جشنواره عکس عاشورا تا اربعین در گفتگو با "آوای رودکوف" گفت:کانون بسیج هنرمندان با همکاری قسمت فرهنگی حوزه مقاومت بسبج شهرستان لنده برای نشر فرهنگ حسینی و به تصویر کشاندن‌ ارادتمندی ها و انسجام اسلامی این جشنواره عکس را برگزار کرده است که ویژه تصاویر شهرستان لنده و هنرمندان لنده ای است .

وی در ادامه افزود حداقل سن برای شرکت کنندگان هفده سال و برای جلوگیری از هزینه های غیر ضروری ، هر شرکت کننده می تواندیک تا ۵ عکس را بر روی CD یا DVD یا فلش تحویل دبیرخانه جشنواره دهد که پس از داوری پنج اثر برتر مورد تجلیل کانون بسبج هنرمندان شهرستان قرار خواهند گرفت .

کریمی زاده ابراز امیدواری کرد در صورت موفقیت و استقبال از اولین جشنواره عکس عاشورا تا اربعین ،بتوان این جشنواره را استانی و سپس ملی برگزار کرد .

دبیر خانه این جشنواره عکس در قسمت فرهنگی حوزه مقاومت بسیج شهرستان لنده مستقر می باشد .

همشهریان عزیز می توانند جهت اطلاع بیشتر با شماره های ۰۷۴۳۲۴۶۲۲۵۷و ۰۹۳۹۳۴۴۷۱۴۷ تماس حاصل نمایند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز