دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸  |  Monday, 17 June 2019
کد خبر: ۲۳۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - ۲۲ آذر ۱۳۹۷
ورزشی
رقابت های والیبال قهرمانی آموزشگاه های شهرستان علی آباد کتول که از روز شنبه در سالن ورزشی مجتمع تختی در جریان بود با قهرمانی تیم دبیرستان نمونه علامه طباطبایی این شهرستان به اتمام رسید.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف،در بازی پایانی تیم های دبیرستان دانیال نبی بدراق نوری و دبیرستان علامه طباطبایی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم دبیرستان علامه طباطبایی موفق شد در دو گیم متوالی و با نتایج 25 -21 و 26- 24 تیم دبیرستان دانیال نبی بدراق نوری را شکست دهد و به عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها دست پیدا کند. بازی رده بندی نیز بین تیم های دبیرستان شاهد و دبیرستان شهید هدایتی برگزار گردید که تیم شاهد با برتری دو بر صفر در مقابل حریف در جایگاه سوم مسابقات قرار گرفت.

در پایان این دوره از مسابقات از اعضای تیم های برتر با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد. سید جواد سید کتولی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان در حاشیه این رقابت ها گفت: هدف از برگزاری این مسابقات ترویج روحیه ورزشکاری و ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان است. وی هم چنین از این مسابقات به عنوان سکوی پرتاب دانش آموزان به مقاطع بالاتر ورزشی یاد کرد و افزود: امیدواریم در سال های آینده شاهد حضور دانش آموزان این شهر در تیم های ملی  باشیم.

شایان ذکر است قضاوت این دوره از بازی ها را حبیب جباری، حنظله آلوستانی، علی گالشی و احمد زنگانه داوارن ملی شهرستان بر عهده داشتند.

بازیکنان برتر از نگاه رسانه:

بهترین آبشار زن: طاها بدراقی، عادل قرنجیک (از دبیرستان دانیال نبی بدراق نوری)

بهترین سرویس: حسین دیلم (دبیرستان علامه طباطبایی)، مهدی حاجیلری ( شاهد)

بهترین دفاع:
امیر حسین گرایلی( دبیرستان شاهد )

بهترین دریافت: محمدرضا اسدی (دبیرستان شهید هاشمی نژاد )

بهترین پاسور: مبین هیوه چی (دبیرستان دانیال نبی بدراق نوری)

کامل ترین بازیکن:
امیرحسین زنگانه (دبیرستان علامه طباطبایی )

بازیکن اخلاق: محمد گوکلانی (دبیرستان شاهد)

بهترین مربی: علی محمودی (دبیرستان دانیال نبی بدراق نوری)

اسامی بازیکنان تیم قهرمان:

 امیرحسین زنگانه، علی وفایی، محمد نظری، مسعود گرجی، محمدصالح غلامی، مهدی سوخته سرایی، مرصاد ترابی، محسن نظری کتولی، آیدین اسلانی، مهدی مزرعه، آرمین دنکوب و حسین دیلم(کاپیتان) - مدیر دبیرستان: حسن رضایی

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز