دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷  |  Monday, 01 June 2020
کد خبر: ۲۴۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۷ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
حجت الاسلام عبدی‌پور خطاب به استاندارکهگیلویه و بویراحمد؛
حجت‌الاسلام عبدی پور از کارکنان استانداری کهگیلویه و بویراحمد و مدیر کل اسبق اداره کل ارشاد اسلامی استان درجلسه کارکنان حوزه سیاسی، امنیتی، اجتماعی و پدافندغیرعامل استانداری با استاندار کهگیلویه و بویراحمد سوالاتی را مطرح کرد که در ادامه از نظر خوانندگان می گذرد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛متن سخنان و سولات حجت الاسلام عبدی پور به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم
 باعرض سلام و ادب و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها محضر همکاران محترم و تبریک ایام‌الله دهه فجر و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی.
۱. جناب آقای استاندار از وضعیت لجام‌گسیخته بازار و تورم و وضعیت گوشت در استان, به ویژه در مرکز استان خبر دارید؟

 و اگر خبر دارید چرا هیچگونه کنترل و نظارتی شکل نمی‌گیرد؟

 ۲. آقای احمدی؛ اگر مقدور است از مدت ۱۶ ماهی که استاندار هستید گزارشی ارائه فرمایید که چه کار مهم و عمده‌ای انجام داده‌اید؟

۳. آقای دکتر در اوایل حضورتان در استان در رابطه با به‌کارگیری و استخدام‌های فله‌ای و بدون ضابطه در استان صحبت‌های زیادی داشتید ولی متاسفانه پس از حضور شما به‌کارگیری و استخدام‌های فله‌ای خیلی پررنگ‌تر و بدتر شده است, چرا در این زمینه با مدیران متخلف برخورد جدی نمی‌کنید؟

 ۴. حضور حضرتعالی در استان در هفته‌ای دو روز باعث شده که مردم احساس می‌کنند استان فاقد مدیریت عالی اجرایی است و در افواه و افکار عمومی گفته می‌شود مشکل آقای استاندار این است که می‌خواهد همزمان هم استاندار باشد و هم کار انتخاباتی برای حوزه انتخاباتی‌اش در استان ایلام انجام دهد و هم فضا را برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برای فرد مورد نظرش مدیریت نماید.

5. آقای استاندار در جلسه اول جنابعالی با کارکنان استانداری عرض کردم مشکل اصلی و اساسی استان دخالت بیش از حد نمایندگان مجلس در امورات اجرایی است ولی با کمال تاسف در دوره مدیریت شما وضعیت خیلی بدتر شده و نمایندگان قبلاً دخالت می‌کردند ولی هم اکنون احساس می‌شود که اصل و اساس مدیریت اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد به بعضی از نمایندگان تفویض و واگذار شده است.

6. جناب آقای احمدی چرا در دوره مدیریت حضرتعالی مدیران و مردم استان این قدر تحقیر می‌شوند که نه تنها نمی‌توانند شما را ببینند بلکه مدیرکل حوزه ریاست شما را به سختی می‌توانند ببینند؟

 7. آقای احمدی از وضعیت بیکاری در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر دارید؟ و اگر خبر دارید افراد بیکاری که طرفدار نمایندگان مجلس نیستند آیا حق ندارند در ادارات و سازمان‌ها به کار گرفته شوند؟ و اگر حق دارند چه کسی باید مدافع حق تضییع شده آنها توسط نمایندگان مجلس و با مدیران اجرایی باشد؟
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
France
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
0
0
سلام.جناب آقای استانداردرطول هفته یک یادو روزرابگذارید ملاقات عمومی بامردم شریف این استان کهگیلویه وبویراحمد
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
0
0
سلام.جناب آقای استاندارکه ازحق وعدالت وقدرت واقتدارصحبت می کردید تاآخردورمدیریتت که دراین استان تشریف داریدمشکلات مردم راحل کن وخداوندوروزقیامت راسرلوحه کارهایت قراردهید،وملاقات باعموم مردم استان رایکی ازبرنامه های مهم کاریت درطول یکی ازروزهای هفته قراردهیدمثل بقیه استانداران که ملاقات عمومی بامردم داشته اندازشما انتظاردارند
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز