يکشنبه ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۷  |  Sunday, 25 August 2019
کد خبر: ۲۴۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۴ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
کهگیلویه و بویراحمد
بخشدار موگرمون لنده ضمن طرح اقدامات انجام شده در بخش موگرمون ؛ جزئیات ویژه برنامه‌های گردشگری این منطقه را تشریح کرد.
پایگاه خبری آوای رودکوف:موسی محتشم بخشدار موگرمون لنده از جمله مسولانی است که علیرغم محدودیتهای مالی فراوان و نیود امکانات اما تحولات خوبی را در سطح روستاهای تابعه ایجاد نمود که البته تا رسیدن به نقطه مطلوب راه درازی در پیش است لذا  ضمن تشکر از ایشان و همه مسولانی که برای توسعه موگرمون دل می سوزانند از ایشان درخواست نمودیم تا ضمن تشریح اهم فعالیتهای خود برنامه های در دست اقدام ایشان را خصوصا در حوزه گردشگری با توجه به فرارسیدن سال نو و عید نوروز تشریح نماید.

بخشدار موگرمون:با سلام وتشکر وسپاس فروان از اصحاب رسانه که همیشه همراه مسولین بودند بخش موگرمون که همراه با ارتقا سطح سیاسی شهرستان  در سال ۹۱ ایجاد شده پروژه های عمرانی خوبی از اواخر سال۹۳ درروستاهای دارای دهیاری وفاقد دهیاری عملیاتی شدند که در جلوگیری از مهاجرت روستائیان نقش بسزای داشتند .

گاز رسانی به ۱۶روستای دم تنگ لنده .آبرزگه. گور دالو  .بنه بلوط.دشت .بن .کهناب .تراب .شیتاب .آبزالو .سرتنگ . .دم اشکفت .مله شیتاب .بنه آبزا ومونه همچنین بیش از ۶ هزار متر جدول کشی در روستاهای ابرزگه .مونه .دم تنگ .شیتاب .بنه علیاری .بنه بلوط.اصلاح شبکه برق روستاهای .بنه بلوط .بنه علیاری .مونه .شیتاب .دشت ناصری.ونصب ترانس برق در شیتاب.مونه .بنه بلوط جهت تقویت ولتاژ.۱۳کیلومتر آسفالت ازوحدت تا دوراهی کوه سیاه به مله آبگاوان .

آسفالت روستای بنه بلوط ؛ سنگ فرش کامل روستای تراب علیا وروستای شیتاب‌ خرید دو ماشین حمل زباله جهت روستاهای آبرزگه و بنه بلوط؛ برق رسانی به روستای گرده کلات  ودیگر کارهای انجام شده که فرصت نیست به انها اشاره شود .

انشالله جهت استقبال از گردشگران و مهمانان نوروزی ؛ شبکه بهداشت اقدام به ایجاد چادرسلامت در منطقه تفریحی موگرمون خواهد نمود. همچنین استقرار نیروی انتظامی درمحل؛نصب،بنرخوش آمد گوی در ورودی روستاها توسط دهیاران ؛ نظافت روستاهای دارای دهیاری ؛ نصب.تابلو راهنمای روستاها که انجام گرفته ؛ پاکسازی منطقه تفریحی موگرمون بعد ازتعطیلات نوروزی با همکاری دهیاران ، میراث فرهنگی ، شبکه بهداشت و محیط زیست از دیگر برنامه های در دست اقدام می باشد که امیدواریم بتوانیم در بخش موگرمون میزبان خوبی باشیم برای گردشگران ؛ مهمانان نوروزی و همشهریان عزیز و رضایت آنها را فراهم آوریم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز