يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷  |  Sunday, 16 June 2019
کد خبر: ۲۴۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
روز گذشته امیرحسین فتحی مدیرعامل آبی‌ها به انتقاد شدید از فدراسیون پرداخت و این مسئله را به ضعف آن‌ها ربط داد. او تائید کرد که لابی عربستانی‌ها باعث تغییر داور بازی الهلال و الدحیل بوده است.
به گزارش آوای رودکوف به نقل از پندار آنلاین: داور بازی الهلال و الدحیل عوض شده است. قرار بود ادهم اردنی این بازی را قضاوت کند، ولی کنفدراسیون داور دیگری را جایگزین او کرد تا صدای اعتراض استقلالی‌ها در بیاید. روز گذشته امیرحسین فتحی مدیرعامل آبی‌ها به انتقاد شدید از فدراسیون پرداخت و این مسئله را به ضعف آن‌ها ربط داد. او تائید کرد که لابی عربستانی‌ها باعث تغییر داور بازی الهلال و الدحیل بوده است، ولی مسئولان فدراسیون این مسئله را تائید نمی‌کنند. ادهم ظاهرا به خاطر اشتباهی که در بازی پرسپولیس و پاختاکور داشت از قضاوت این دیدار محروم شده است. رفعتی رئیس دپارتمان داوری ایران هم با تائید این مسئله گفته است: «بله، هر زمانی داوری اشتباه اثرگذار می‌کند از بازی بعدی محروم است. ادهم نیز به خاطر اشتباهی که در بازی پرسپولیس داشت محروم شده است و ربطی به لابی الهلال ندارد.»
پرسپولیس بعد از اشتباه اثرگذار ادهم در بازی پاختاکور به کنفدراسیون فوتبال نامه‌ای نوشت و این کنفدراسیون هم بعد از بررسی نامه تصمیم گرفت تا داور اردنی را موقتا محروم کند. در جدول داوران لیگ قهرمانان قرار است ادهم بازی برگشت استقلالو الدحیل را هم قضاوت کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز