جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲  |  Friday, 18 October 2019
کد خبر: ۲۵۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۰:۵۵ - ۰۱ تير ۱۳۹۸
پایگاه خبری آوای رودکوف:سرمربی پدیده مشهد به‌زودی هدایت پرسپولیس را برعهده خواهد گرفت. این ادعای پیمان یوسفی در برنامه امروز ورزش و مردم بود. ساعتی بعد مالک باشگاه پدیده یکبار دیگر اخبار مربوط به سرمربیگری یحیی گل‌محمدی در تیم پرسپولیس را تکذیب کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛یحیی گل‌محمدی در چند روز اخیر نزدیک‌ترین نامی بود که نزدیک باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شد. حالا پیمان یوسفی در برنامه «ورزش و مردم» حضور گل‌محمدی در پرسپولیس را تایید کرد.

او گفت: «ما درباره آندره آ استراماچونی هم خبر داده بودیم، حالا هم یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس به توافق رسیده و باید او را سرمربی پرسپولیس بدانیم.»

یوسفی حتی گفت آندره پانادیچ دستیار پیشین رضا مهاجری و برانکو و بازیکن پیشین هامبورگ که همبازی مهدی مهدوی‌کیا بوده هم جایگزین یحیی در پدیده مشهد است!

حمیداوی: سرمربیگری گل‌محمدی در پرسپولیس را تکذیب می‌کنم/ او دو سال دیگر در پدیده می‌ماند

به گزارش تسنیم، فرهاد حمیداوی درخصوص انتشار خبر سرمربیگری یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس و موافقت مسئولان باشگاه پدیده با این انتقال اظهار داشت: این خبر را کاملاً تکذیب می‌کنم. من تازه به ایران رسیده‌ام و کلیپ اعلام این خبر در یک برنامه تلویزیونی (ورزش و مردم) را برایم فرستادند و آن را دیدم. هیچ توافقی نبوده و هیچ توافقی هم نخواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است به عدم عدم حضورش در ایران، به طور غیر مستقیم و بدون اطلاع او مذاکراتی با گل‌محمدی صورت گرفته باشد یا نه؟ گفت: بعید می‌دانم، چون حرفه‌ای نیست. به گل‌محمدی هم ایمان کامل دارم و می‌دانم او چنین جلسه‌ای را برگزار نمی‌کند، چون او دو فصل دیگر با ما قرارداد دارد. ضمن اینکه فردا روز اول تمرین ما است. ما هر روز چند بار با گل‌محمدی بر سر بستن تیم صحبت می‌کردیم و فکر نمی‌کنم مشکلی از این بابت باشد.

مالک پدیده در پاسخ به این سوال که چنین اخباری از کجا نشأت گرفته است؟ عنوان کرد: نمی‌دانم این اخبار از کجا درمی‌آید.

حمیداوی گفت: من در برزیل بودم و از 6 بازیکنی که دیدیم، با 2 بازیکن با هماهنگی گل‌محمدی توافق کردیم. کل تیم ما با افکار گل‌محمدی برای دو سال آینده بسته شده است. قرارداد بازیکنان سه، چهار ساله است و گل‌محمدی هم دو سال با ما می‌ماند و بعد از آن هم تمدید می‌کنیم.

وی در پایان گفت: عملاً با دو بازیکن مذاکره کردیم و انشاالله جمع‌بندی کامل در هفته آینده صورت می گیرد و اعلام می‌کنیم. ما از این دو بازیکن در برزیل امضا هم گرفته‌ایم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز