پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳  |  Thursday, 28 May 2020
کد خبر: ۲۶۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۰۸ آبان ۱۳۹۸
دهمین جلسه ستاد انتخابات استان
رئیس ستاد انتخابات استان تهران: دهم آذر، نام نویسی داوطلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود.
پایگاه خبری آوای رودکوف:شکراله حسن بیگی در دهمین جلسه ستاد انتخابات استان افزود: داوطلبان از ۱۰ تا ۱۶ آذر می‌توانند برای ثبت نام به مرکزحوزه انتخابیه خود یا به محل ثبت نام در وزارت کشور مراجعه کنند و داوطلبان واجد شرایط در خارج کشور نیز برای ثبت نام به سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنند.

وی ادامه داد: فرمانداران از ۱۰ تا ۱۵ آذر به مدت ۶ روز هیئت‌های اجرایی انتخابات را تشکیل می‌دهند که مطابق آن فرماندار رئیس هیئت اجرایی است و دادستان، مدیرکل ثبت احوال و ۸ نفر از معتمدان هم حضور دارند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران به موضوع اهمیت نقش فرمانداران و مسئولان ستاد انتخابات برای جذب مشارکت حداکثری در انتخابات دوم اسفند اشاره کرد و گفت: فرهیختگان، استادان و حوزویان برای داوطلب شدن در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ترغیب و تشویق شوند.

وی رعایت عدالت در رفتار و گفتار از سوی فرمانداران نسبت به داوطلبان و همه گروه‌های سیاسی را ضروری دانست و افزود: برخورد یکسان با همه احزاب و گروه‌های سیاسی مانع از آن می‌شود تا شائبه طرفداری از گروه خاصی ایجاد شود.

حسن بیگی به اهمیت رصد فضای انتخاباتی شهرستان‌ها از سوی فرمانداران و کمیته‌های مربوطه اشاره کرد و گفت: جوسازی‌ها و فعالیت‌های انتخاباتی پیش از آغاز زمان قانونی تبلیغات باید شناسایی و مستندسازی و مطابق ظرفیت ستاد استان یا در موارد خاص با انعکاس به وزارت کشور در سطح ملی رسیدگی شود.

در این جلسه تمهیدی فرماندار پاکدشت گزارش اقدامات و برنامه ریزی‌های انتخاباتی شهرستان ارائه کرد.

براساس گزارش فرماندار پاکدشت، شعب اخذ رای برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در شهرستان پاکدشت با ۱۰ درصد افزایش به ۱۶۲ شعبه خواهد رسید.منبع:خبرگزاری صداو سیما
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز