«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۳  |  Monday, 20 September 2021
کد خبر: ۲۹۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - ۰۹ آبان ۱۳۹۹
فرمانده انتظامی شهرستان لنده خبر داد؛
فرمانده انتظامی شهرستان لنده از کشف و ظبط بیش از 90 کیلوگرم مواد مخدر در مسیر لنده به بهمئی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛سرگرد فرزین جمشیدی با اعلام این خبر گفت : در یک عملیات مشتر ماموران انتظامی شهرستانهای لنده و بهمئی در بازرسی از یکدستگاه خودرو 90 کیلو 730 گرم مواد مخدر کشف و خودروی حامل مواد توقیف اما سرنشین یا سرنشینان آن از تاریکی شب استفاده و متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده با بیان اینکه از این مقدار مواد توقیف شده سهم شهرستان لنده 40 کیلو گردم و سهم بهمئی 50 کیلو و 73 گرم بوده خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد.

این مقام انتظامی در پایان از مردم و همشهريان عزيز خواست تا پليس را درتامين امنيت جامعه ياري نمايند و اخبار و گزارشات خود پيرامون فعاليت قاچاقچيان ؛ خرده فروشان و مخلان نظم و امنيت جامعه را از طريق تماس با تلفن ۱۱۰ به نيروي انتظامي اطلاع دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز