«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶  |  Monday, 08 March 2021
کد خبر: ۲۹۶۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۲ - ۲۵ دی ۱۳۹۹
در سالروز شهادت شهید قدرت اله رستم پور انجام شد:
جمعی از اعضای کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده در سالروز شهادت سردار شهید قدرت اله رستم پور با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛جمعی از اعضای کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده در سالروز شهادت سردار شهید قدرت اله رستم پور با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار صمیمی خاطرات این سردار شهید از زبان خانواده ؛همرزمان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بیان و یاد و خاطره این شهید بزرگوار گرامی داشته شد.

سردار شهید رستم پور در عملیات های متعددی دل را به دریا زد و خود را به آتش ، در سنگر و خاکریز ،مهر بر سجاده دل نهاد و نماز عشق اقامه کرد .

وی در عملیات های پیروزمندانه و غرور آفرینی مثل : بدر ،کربلای 1-4-5 شرکت غعال داشت و سرانجام در سال  65/10/24 به وسیله هواپیماهای عراقی هدف قرار گرفت و جان به جان آفرین تسلیم و خلعت سرخ سعادت پوشید و بهشت برین را برگزید.روحش شاد و یادش گرامی و راهش پر رهرو باد....

بیشتر بخوانید:
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز