کد خبر: ۳۱۴۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
رودکوف ورزشی ؛
در پی قهرمانی تیم هندبال نونهالان فراز بام خائیز دهدشت در مسابفات قهرمانی کشور استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیامی صادر کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج؛در پی قهرمانی تیم هندبال نونهالان فراز بام خائیز دهدشت در مسابفات قهرمانی کشور استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیامی صادر کرد.


متن این پیام به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

رویارویی فرزندان شایسته استان و رقابت با تیم های قدر کشور علاوه بر ایجاد فضای نشاط در سطح کشور و استان منجر به ایجاد باور به موفقیت در ذهن و روان آنها می شود و ادامه این مسیر در سایر شاخص ها قطعا به توسعه و آبادانی استان منجر می شود.

موفقیت های پیاپی باشگاه فرهنگی ورزشی فرازبام خائیز دهدشت در ورزش  هندبال و کسب عناوین قهرمانی نشان می دهد استعداد و ظرفیت های موفقیت در استان فراوان است کافی است کمی همت کنیم و با حمایت همه جانیه از نوجوانان و جوانان استان با استفاده از پتانسیل های موجود مسیر موفقیت آنها  را در تمام شاخص ها تسهیل کنیم.


خبر مسرت بخش قهرمانی تیم نونهالان فرازبام خائیز دهدشت نماینده شایسته استان در مسابقات قهرمانی کشور را به مجموعه پرتلاش، با برنامه و منسجم باشگاه فرهنگی ورزشی فرازبام به ویژه مهندس مجید پارسایی مدیر عامل محترم باشگاه، مردم خوب استان و شهرستان کهگیلویه و خانواده هندبال استان تبریک عرض نموده و دوام توفیقات ورزش استان با تکیه بر الطاف الهی، حمایت مسئولان و تلاش ورزشکاران را از درگاه خدای کریم مسئلت می نمایم.

سید علی احمدزاده
استاندار کهگیلویه وبویراحمد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: