کد خبر: ۳۳۱۲۹
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸
رودکوف ورزشی؛
سرمربی ایرانی الاتحاد کلبا در برنامه ورزشی تلویزیون امارات مورد تحسین کارشناس برنامه قرار گرفت.
منبع: فارس

پایگاه خبری آوای رودکوف:نتایج خوب فرهاد مجیدی در لیگ امارات با الاتحاد کلبا باعث شده او در فوتبال این کشور با تحسین روبرو شود.

پیروزی فرهاد مجیدی در رقابت با خارجی ها

شب گذشته و در برنامه مدیر الفنی که از شبکه ابوظبی ورزشی پخش شد، در بخشی از آن به انتخاب سرمربی برتر هفته نهم لیگ امارات پرداخته شد.

در این برنامه فرهاد مجیدی به همراه ژاردیم از شباب الاهلی و مارسل کایزر سرمربی الجزیره، هر سه به عنوان سرمربی برتر این هفته انتخاب شدند..

مهمان برنامه ایمن الرمادی در مورد فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد الکلبا اینگونه پاسخ داد: هیچ کس جز او لایق حضور در این فهرست نبود.

علی مسری، مجری برنامه در پاسخ مهمان برنامه گفت: دلیل این صحبت شما را می‌دانم. فرهاد در این بازی مقابل بنی یاس غایبین زیادی داشت مقابل، بنی یاسی که برای کلبا ناشناخته بود ولی در نهایت توانست نتیجه را به نفع خود به پایان ببرد. بازیکنانی مثل عبدالباسط، یاسر و… در این بازی غایب بودند اما فرهاد مجیدی به خوبی توانست این چالش را مدیریت کند.

أیمن الرمادی در ادامه اضافه کرد: نکته جذاب فرهاد مجیدی این است که جنب و جوش و بازی‌خوانی‌اش در حین بازی است. همیشه با اتفاقات بازی کنار می‌آید و می‌داند باید چکار کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: