کد خبر: ۳۳۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۹
طی بازدید نوروزی صورت گرفت:
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در دومین روز از سال ۱۴۰۲ از پاسگاه های شهرستان بهمئی بازدید کرد‌.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی گفت: فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بهمئی و پاسگاه های بخش سرآسیاب یوسفی و بخش ممبی و پلیس راه لیکک بهبهان و کلانتری و ساختمان پلیس راه بازدید کرد.

سرهنگ مهدی احمدی نژاد بیان کرد: هدف از این بازدید نوروزی برسی و ارزیابی عملکرد پرسنل پاسگاه ها و کلانتری ها در این شهرستان می باشد.

وی ادامه داد: در این بازدید نوروزی؛ سردار ً کیقباد مصطفایی فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ایشان ضمن تبریک سال ۱۴۰۲ هدیه های نوروزی به پرسنل و کارکناران و سربازان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بهمئی و پاسگاه ها و کلانتری و پلیس راه تقدیم کرد.

سرهنگ احمدی نژاد در پایان گفت: فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن ارزیابی عملکرد ستاد و پاسگاه ها از نزدیک کمبودات و مشکلات را برسی کرد و به صورت صمیمانه با پرسنل و سربازان گفتگو و صحبت کرد‌.

در این بازدید ها سرهنگ مهدی احمدی نژاد جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی و بهمن فرج نیا فرمانده یگان امداد و حبیب رونده از حوزه بازرسی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بهمئی همراهی می کردند.

عکس و گزارش از سامان خوبی زاده

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: