در راستای مبارزه با کرونا انجام شد:
اقدامات پیشگیرانه کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛مدتی هست که بخاطر وجود یک ویروس مسری که همه با نامِ آن آشنا هستیم، در خانه‌هایمان قرنطینه هستیم و گروهای جهادی مختلف و بسیجیان دست بکار شدن  تا از خود و دیگران مراقبت نمایند در همین راستا کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده اقدامات پیشگیرانه ای داشته که در ادامه اطلاعیه این کانون را با هم مرور می کنیم:


خداوند منان راشاکریم که توانستیم گوشه ای از مشکلات بعضی نیازمندان را بر طرف کنیم .

کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده بعدمرحله اول دوخت وتوزیع ۴۰۰۰هزار ماسک رایگان بین همشهریان عزیز وبزرگوارمان حال در مرحله دوم با مساعت از خداوند منان این بار با خرید موادشوینده و ضدعفونی کننده برای خانواده های نیازمند به رسالت خود وپیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری جامه عمل پوشاند .

کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده بدون کمک گرفتن از  نهادهای دولتی وغیر دولتی به وعده خود عمل کرد و۱۰۰ بسته مواد شوینده وضد عفونی کننده بدون هیاهوی خبرنگاران ومسئولین در سکوت  بین خانواده های نیازمند و بی بضاعت تقسیم نموده است .

تقدیر تشکر از کانون خادم یاران امام رضا (ع)مسجد صاحب الزمان عج که مارا در این امر یاری نموده اند. این کانون در مرحله سوم توزیع ماسک رایگان در روستا را در نظر دارد و ان شاالله مرحله چهارم بسته های غذایی را در سریع ترین زمان  جامه عمل خواهد رساند.

کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده