معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
اتابک موفق‌ترین فرماندار در استان کهگیلویه و بویراحمد بود
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان کهگیلویه در خصوص انتصابات اخیر در استان انتخابات را شاه بیت وزارت کشور دانست و تصریح کرد: آخر دوران دولت تدبیر و امید است خرداد ماه 1400 دو انتخابات کلی (ریاست جمهوری و شوراها) در سطح کشور و دو انتخابات خبرگان رهبری و میان دوره مجلس در برخی حوزه‌ها را داریم.


معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سطح استان در حوزه گچساران و باشت انتخابات میان دوره‌ای مجلس هم داریم به عنوان مسؤولین برگزاری انتخابات باید تدبیر می‌کردیم حوزه گچساران برای ما استراتژی است سابقه انتخابات نشان می‌دهد در این حوزه تنش وجود داشته است.

جمالی با بیان اینکه حساسیت اکنون بیشتر است، ادامه داد: باید فرمانداری انتخاب می‌کردیم که جانبدارانه نسبت به فرد گروه یا جریان حرکت نکند، تجربه، علم و تدبیر و اقتدار لازم داشته باشد بنابراین در این راستا به آقای اتابک رسیدیم.

 وی ادامه داد: آقای اتابک مدتی که کهگیلویه بود فرماندار موفق بود موفق‌ترین فرماندار ما در استان بود گرچه رفتن برای خیلی‌ها سخت است ولی بحث نظام و حاکمیت که پیش می‌آید مصلحت بر این است در جایگاهی قرار بگیرد که از ظرفیت او استفاده شود.

جمالی کارنامه اتابک را موفق خواند و گفت: حوادث پیش آمده در کهگیلویه از جمله کرونا را آبرومندانه و به خوبی مدیریت کرد.

 وی همچنین از امام جمعه کهگیلویه به خاطر ارتباط بسیار خوب و کمکهایی که نسبت به فرماندار و شورای تأمین داشت تشکر کرد و گفت: نماز جمعه این شهرستان در تراز انقلاب ثبت و انتخاب شده است.

به گزارش آوای رودکوف؛ طی حکمی علیرضا  اتابک بعنوان فرماندار جدید شهرستان گچساران منصوب شد .اتابک در کارنامه مدیریتی خود بخشداری قلعه رئیسی و فرمانداری کهگیلویه را به همراه خود دارد.

بیشتر بخوانید:
فرمانداران گچساران ؛ کهگیلویه و لنده تغییر کردندتابناک