چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۵  |  Wednesday, 19 February 2020
کد خبر: ۱۵۹۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۳ - ۱۰ دی ۱۳۹۵
بادامچیان:
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه نامزد حزب موتلفه در فرآیند انتخابات تا پایان مناظره ها قاطعانه در صحنه خواهد ایستاد، گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا وحدت نیروهای انقلاب را حول یک چهره اصلح، افضل و ارجح شکل دهیم.
به گزارش آوای رودکوف به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی افزود: شکر خدا که به ما توفیق داد تا بتوانیم نامزد مطلوب و شایسته‌ای را برای انتخابات 96 معرفی کنیم و امیدوارم سایر دوستان اصولگرایان نیز سید مصطفی میرسلیم را نامزد موتلفه اسلامی، به عنوان گزینه اصلح جریان اصولگرایی بدانند.

وی تصریح کرد: خبر انتخاب میرسلیم که به عنوان نامزد نهایی حزب موتلفه اسلامی در برخی شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها بصورت غیررسمی اعلام شد، واکنش وسیعی در داخل و خارج از کشور داشت.

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی همواره در مقاطع حساس و بحرانی در خدمت انقلاب بوده، گفت: امروز هم باید به نیروهای ریزش کرده‌ای که با نظام اسلامی عناد ندارند و می‌توان آنها را به آغوش انقلاب بازگرداند، کمک کرد و از ظرفیت آنها برای پیشبرد اهداف انقلاب بهره برد.

بادامچیان افزود: این یک رسالت عظیمی است که امروز روحانیت بر دوش موتلفه اسلامی قرار داده است.

به گفته وی، کسی می‌تواند ادعا کند قادر به کار کردن در دولت اسلامی است که برای خودش امتیازی نخواهد و هرچه هست را در چارچوب منویات الهی و ولایی ببیند. در همین زمینه حزبی هم می‌تواند به خوبی کار خود را انجام دهد که بدنبال دولتمرد شدن نباشد.

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افتخار این حزب را تدوین اساسنامه توسط شهید بهشتی در سال 42 و تاکید بر تشکیل جامعه نمونه اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: ما باید فردی و افرادی را برای انتخابات‌ معرفی کنیم که تفکرات التقاطی نداشته باشند.

بادامچیان گفت: به دوستان اصولگرا گفته‌ام که جدول شاخص‌های انتخاب نامزدهای اصلح را تدوین کنید و نامزدهای مطرح اصولگرایی را نیز در آن قرار دهید؛ چنانچه فردی اصلح و افضل از نامزد موتلفه اسلامی بود، یقین دارم خود میرسلیم به نفع او کنار می‌رود.

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: کشور به یک تحول در ساختار اداری و اقتصادی کشور نیاز دارد و سه نوع برنامه را در این ارتباط تدوین و طراحی خواهد کرد.

وی با اشاره به تشکیل جبهه‌ها و تشکل های مختلف در جریان نیروهای انقلاب، اضافه کرد: ما از همه حرکت‌هایی که برای وحدت و ائتلاف و هم افزایی در میان نیروهای انقلاب و اصولگرایان شکل می‌گیرد، استقبال می‌کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز