کد خبر: ۱۶۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱
یاسوج
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دو رویداد بزرگ فرهنگی در این استان و در بهمن ماه خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛  جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره فیلم فجر صبح امروز یکشنبه دهم بهمن ماه در سالن شماره دو استانداری با حضور همه دستگاه های اجرایی استان و مسولین برگزاری جشنواره به ریاست استاندار در یاسوج برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن تشریح برنامه های بهمن ماه به مناسبت دهه فجر گفت: در بهمن ماه امسال نمایشگاه کتاب و جشنواره فیلم فجر دو رویداد مهم فرهنگی و هنری در سطح ملی را در دست اقدام داریم که جشنواره فیلم فجر در مرحله خریداری بلیت بصورت اینترنتی است و تا پایان روز دوشنبه ١١ بهمن ماه ادامه دارد.

دهبانی پور افزود: ١٦ فیلم در دو بسته ١٦ تایی سهمیه استان ما شد که از ١٤ تا ٢١ بهمن ماه در دو سانس ١٧ و ١٩ در سینما هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نمایش داده می شوند. دکتر دهبانی پور به دیگر برنامه های مهم امسال اشاره کرد و گفت: انتخاب کتاب سال یکی دیگر از برنامه های مهم است که در حاشیه نمایشگاه کتاب برگزار می شود همچنین ششمین جشنواره ملی شعر زاگرس که از اول بهمن ماه شروع بکار کرد با گذشت ده روز تاکنون حدود سیصد شرکت کننده از سراسر کشور آثار خود را ارسال کردند و در اسفند ماه نیز برگزاری جشنواره ملی داستان کوتاه سقلاتون در گچساران و جشنواره منطقه ای شعر ققنوس با محوریت عاشورا در کهگیلویه از مهمترین برنامه های امسال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ؛ در ادامه جلسه استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی که همچین امکانی را برای استان فرهم کردند گفت: دهه مبارک فجر نباید فقط مختص افتتاح پروژه های عمرانی و... باشد بلکه چنین برنامه های مهم فرهنگی و هنری لازمه این ایام میمون و مبارک است و همچنان باید پررنگ تر شوند.

دکتر خادمی ضمن امیدواری از برگزاری باشکوه جشنواره فیلم فجر در ادامه خاطرنشان: بیشتر برنامه های دهه فجر باید در حوزه فرهنگ و هنر باشند و همه مسئولان جهت هرچه باشکوه تر برگزار کردن این دو رویداد بزرگ فرهنگی و هنری با مجموعه فرهنگ و ارشاد همکاری های لازم را داشته باشند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: