پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸  |  Thursday, 28 May 2020
کد خبر: ۱۷۵۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲:۲۱ - ۱۲ فروردين ۱۳۹۶
پیام تسلیت
هاشمی پور: آن استاد ارزشمند و دلسوز در عمر پر برکت خویش منشأ خدمات متعدد علمی ،مدیریتی و هنری با تکیه بر دانش٬ تقوی و اخلاق حسنه گردیدند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ، نماینده شهرستانهای کهگیلویه ،بهمئی ، چرام و لنده  با صدور پیامی درگذشت دکتر ولوی مدیرکل محیط‌ زیست استان فارس و از فرزندان شایسته استان کهگیلویه و بویراحمد را  تسلیت گفت.

متن پیام مهندس عدل هاشمی پور به این  شرح است:

«بِسمِ اللّه ِ الرَّحمنِ الرَّحيمِ»
« إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُون »

مرگ حق است و رفتن به سوی معبود غایت هر انسانی است. اما عروج بزرگمردانی که پیشتر در مکتب خدمت وهنر پیشتاز بوده و بیشتر در قلوب مردم جای دارند بسی سنگین و طاقت فرساست. خبر آمد  شمع وجود دکتر حمزه ولوی ، مدیر کل محیط زیست استان فارس واز چهره های ماندگار هنر و ادبیات ، به خاموشی گرایید و روح بلند آن هنرمندفرزانه به خالق لوح و قلم پیوست و جامعه ی هنری استان را عزادار نمود.

آن استاد ارزشمند و دلسوز در عمر پر برکت خویش منشأ خدمات متعدد علمی ،مدیریتی و هنری با تکیه بر دانش٬ تقوی و اخلاق حسنه گردیدند. انبوه خدمات و آثار هنری اش انشاءالله مصداق خیر ماندگار و تسلی بخش فقدان آن چهره ماندگار  هست. و استاد از  مصادیق واقعی شعر شیخ اجل هست که فرمود « سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز »

علیهذا اینجانب در نهایت تألم و تأثر این فقدان جانسوز را به محضر جامعه علمی، دانشگاهی و فرهنگی بخصوص جامعه ی هنری و بیت مکرم و معزز آن فقید سعید و عموم مردم استان بویژه شهرستان چرام  تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای آن عزیز به معبود پیوسته غفران و رحمت واسعه الهی و برای جمیع بازماندگان صبری جزیل توأم با عزت از خداوند سبحان مسئلت می نمایم.

               عدل هاشمی پور
نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه، بهمئی٬ چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز