چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۶  |  Wednesday, 20 January 2021
کد خبر: ۱۷۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۶
امام جمعه یاسوج:
امام جمعه یاسوج گفت: در تعجبم از اینکه برای اعطای یک وام کم بهره به افراد مستمند باید هفت خان رستم را پیمود ولی کسانی بدون مشکل وام‌های میلیاردی دریافت می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ، حجت‌الاسلام سید علی اصغر حسینی ظهر امروز در نشست شورای فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مسئولان به جای شعار دادن پیرامون اقتصاد مقاومتی به آن عمل کنند اظهار داشت: وقتی مسئولان ارشد سوار ماشین تولید داخل نمی‌شوند نباید انتظار داشت مردم از تولیدات خودروساز‌های داخلی استفاده کنند.

امام جمعه یاسوج تصریح کرد: قوانین کشور هیچگونه مشکلی ندارند و تنها مشکل در اجرا و عمل به قوانین است که انتظار می‌رود مسئولان و مردم با دقت نظر و حساسیت بیش از گذشته به اجرای قوانین احترام بگذارند.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود مسئولان بر پرداخت تسهیلات نظارت جدی‌تر داشته باشند  و بدانند که این وام‌ها کجا و به چه صورتی به مصرف می‌رسد تا بابک رنجانی‌های دیگر در سیستم بانکی کشور نفوذ نکنند.

حسینی افزود: این افراد و مفسدان اقتصادی یک شب مسیرهای نفوذ را پیدا نکردند بلکه به تدریج و با نقشه‌های کارشناسی شده‌ای این منافذ را یافتند و در تعجبم از اینکه برای اعطای یک وام کم بهره به افراد مستمند  باید هفت خان رستم را پیمود ولی کسانی بدون مشکل وام‌های میلیاردی دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به مشکلات و معضلات فرهنگی در جامعه تاکید کرد: می‌طلبد به جای حرف‌های تکراری یک اقدام عملی برای ریشه کن کردن و یا کم کردن این آسیب‌ها در جامعه شکل بگیرد و به طور قطع این حرکت باید از خود مسئولان شروع شود.

حسینی گفت: جوانان دارای روحیه لطیفی هستند و حل مشکلات این قشر وظیفه همگان است و مسئولان در نشست‌های بعدی با ارائه راهکار به بررسی و رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری این طیف بپردازند./تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز