پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۲  |  Thursday, 09 April 2020
کد خبر: ۲۲۴۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۴ - ۰۳ تير ۱۳۹۷
غلامرضا تاجگردون
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی اگفت :مردم به علت برخی تصمیم‌گیری‌های اشتباه داخلی و خارجی تحت فشارهای مختلفی‌ هستند .
به گزارشپایگاه خبری آوای رودکوف،غلامرضا تاجگردون در جلسه هم‌اندیشی و وفاق با گچسارانی‌های مقیم شیراز بیان کرد: بودجه سال 97 یکی از مردمی‌ترین بودجه‌هایی است که تصویب شده و سعی شده در آن تماما به خواسته‌ها و برطرف کردن مشکلات مردم نگاه شود.

وی اظهارداشت: اگر چه در برنامه‌ریزی و ‌تصویب این‌ بودجه چالش‌هایی داشتیم زیرا در ابتدا و در زمان تقدیم لایحه شرایط اقتصادی به گونه‌ای دیگر بود پس از تصویب شرایط به گونه‌ای دیگر شد و در زمان اجرا نیز باز هم شرایط اقتصادی متفاوت است اما با این حال تلاش دولت و نمایندگان مردم بر اجرای صحیح بودجه 97 خواهد بود.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم به علت برخی تصمیم‌گیری‌های اشتباه داخلی و خارجی تحت فشارهای مختلفی‌ هستند پس نمایندگان ملت و دولت نباید با کارهایی که انجام می‌دهند این فشارها را افزایش دهند بلکه نمایندگان باید به فکر کاهش این‌ فشارها بر مردم باشند.

وی ادامه داد: اینکه مشکلات را به گردن دیگران بیندازیم مشکلات را حل‌ نخواهد کرد بلکه باید به فکر حل‌ کردن مشکلات به صورت جدی و صحیح باشیم.

رئیس کمیسیون تلفیق، برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: مردم پشتوانه قدرت هر نماینده هستند و نماینده‌ای که بداند قدرت مردم، پشتوانه اوست می‌تواند با فراغ بال بیشتری نسبت به احقاق حق مردم اقدام کرده و به فعالیت‌های بیشتر بپردازد.

او در خصوص تاثیر مردم بر نمایندگان نیز افزود: وقتی وفاق بین مردم و نماینده هر حوزه انتخابیه‌ای وجود داشته باشد نه تنها درگیری میان‌ وکلا و مردم وجود نخواهد داشت بلکه با نگاهی همسو میان نماینده و مردم اقدامات مناسبی در جهت بهبود و آبادانی شهرها صورت خواهد گرفت و این در حالی است که نمایندگان حافظ عزت ایران و مردم هستند و تمام تلاش خود را خواهند کرد تا عزت ملی و مردم در تمام جهان حفظ شود.

او تصریح کرد: اینکه بگوییم مجلس تنها متعلق به یک جریان خاص سیاسی است کاملا غلط است و مجلس در ‌اموری که‌ منافع مردم وسط است با هیچ جریان سیاسی شوخی ندارد و تنها به فکر منافع مردم است .ذکر این نکته نیز لازم است که اگر چه مشکلاتی بر سر راه وجود داشته اما نمایندگان قدر رای‌هایی که مردم به آنها داده‌اند را دانسته و وکلای خوبی برای مردم خواهند بود.

وی با بیان اینکه اگر ما تنها به فکر خودمان باشیم و در درجه بعدی به فکر جامعه و‌ مردم باشیم، مردم از ما عبور‌ خواهند کرد و اگر از ما‌ عبور کنند دیگر هیچ کسی نخواهیم بود زیرا این عنوان را‌ مردم به ما داده‌اند گفت: پس باید اولین و تنها اولویت نمایندگان ملت رفاه و خواسته‌های مردم باشد و بتوانیم در خصوص امور جاری کشور با‌ مردم شفاف صحبت کنیم.

شما نیوز
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز