سه‌شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲  |  Tuesday, 28 January 2020
کد خبر: ۲۴۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:
حجت‌الاسلام غلام‌رضا مزارعی گفت: قاطعانه با مسببان استخدام‌های بدون ضابطه در استان برخورد می‌کنیم.
 به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در همایش بزرگ ریش سفیدان و معتمدین شهرستان بویراحمد اظهار داشت: برخورد با مسببان استخدام‌های بدون ضابطه به جد در دستور کار بوده و هست و در گام دوم قاطعانه و با سرعت بیشتر ورود می‌کنیم.

حجت‌الاسلام غلام‌رضا مزارعی عنوان کرد: پذیرفتنی نیست در برخی خانواده‌ها چندین نفر جوان تحصیل کرده بیکار باشد ولی در برخی خانواده‌ها تمامی فرزندان بدون ضابطه استخدام شوند.

مزارعی با اشاره به اینکه 9 نفر از اعضای خانواده‌ام با داشتن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس بیکار هستند، ادامه داد: می‌توانستم با رایزنی با برخی مدیران هم اکنون این بستگانم را استخدام کنم ولی چون بنای برخورد با مفسده داشتیم این کار را نکردم هرچند می‌دانستم این بستگان شاید دلگیر و گلایه‌مند شوند.

    بیشتر بخوانید

        رئیس قوه قضاییه حمله تروریستی نیوزیلند را محکوم کرد

        تأکید رئیس قوه‌قضاییه بر ارتباط مسئولان قضایی با مردم/اطلاع‌رسانی نباید به سخنگو محدود شود

        حجت‌الاسلام رئیسی: حکم مقام معظم رهبری منشور جدید اجرایی قوه قضاییه است

وی با اشاره به اینکه هر فردی یکی از بستگانم را در ادارات استان پیدا کرد جایزه می‌دهم، تاکید کرد: برای مبارزه با فساد تاکنون کوتاه نیامده و نخواهم آمد.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این ذهنیت که یک گروه یا طایفه برتری دارد باید از ذهن دور شود، افزود: تمام طوایف و ایلات استان شریف، مومن، موثر و برای ما قابل احترام هستند.

مزارعی ادامه داد: اینکه 3 نفر از یک طایفه به دلیل انجام جرائم خشن در زندان باشند دلیلی بر این نیست که یک طایفه یا ایل بزرگ را خدشه‌دار کند و چهره‌ای خشن نشان دهد.

وی با بیان اینکه در این استان شغل را فقط پشت میز نشینی می‌دانند، تصریح کرد: باید بپذیریم دامی که هم اکنون از خارج از کشور وارد می‌کنیم و برای خرید گوشت در صفوف طولانی می‌ایستیم توسط یک دکتر دامپزشک و یا تحصیل کرده در سایر رشته‌ها تولید می‌شود.

مزارعی با اشاره به ظرفیت‌های موجود کهگیلویه و بویراحمد در بخش‌های مختلف برای ایجاد شغل بیان کرد: می‌شود با ایجاد دامداری‌ها کوچک و بزرگ از بیکاری فرار کرد و یک زندگی آرام و با آرامش داشت و باید قبول کنیم آن فرد لیسانس که هم اکنون در مجموعه دادگستری به عنوان یک نیروی خدماتی با حقوق ماهیانه یک و یا یک و نیم میلون تومان کار می‌کند در یک فضای کار آزاد موفق تر است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز