يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۳  |  Sunday, 12 July 2020
کد خبر: ۲۵۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱:۳۳ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
در سال جاری محقق می‌شود؛
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نهاد 970 مورد فعالیت عمرانی در قالب ساخت، خرید، تعمیر، بازسازی، مقاوم‌سازی و تکمیل واحدهای مسکن مددجویی را برای سال جاری در دستور کار دارد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی از وضعیت زندگی زنی در منطقه لوداب شهرستان بویراحمد به همراه دو دختر معلولش و درخواست او مبنی بر تعمیر خانه‌ و محل زندگی‌اش که استحکام لازم را نداشت، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با همراهی جمعی از امدادگران، با سفر به منطقه لوداب از نزدیک با وضعیت زندگی این زن آشنا شد.
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در خصوص منزل این مددجو گفت: با توجه به نظریه کارشناسان خانه این مددجوی لودابی باید از نوساخته شود و با کمک خیران نیکوکار، سهم آورده این خانواده فراهم‌شده و پس از اخذ مجوز ساخت، کمیته امداد و بنیاد مسکن با همکاری سایر ادارات ساخت خانه را آغاز می‌کنند.


وی خاطرنشان کرد: به‌محض اخذ گواهی ساخت، کار ساخت مسکن در زمینی که در نظر گرفته‌شده آغاز و تلاش خواهیم کرد در مدت سه یا چهار ماه و قبل از آغاز بارندگی‌ها برای این زن روستایی و دو دختر معلولش سرپناه بسازیم.

مبشری با اشاره به اینکه 970 مورد فعالیت عمرانی برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری در دستور کار این نهاد است، گفت: 67 مورد خرید و ساخت مسکن شهری، 127 مورد احداث مسکن روستایی، 473 مورد تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن مددجویان از مهم‌ترین اقدامات این نهاد در حوزه مسکن در سال جاری خواهد بود.

وی 15 مورد تکمیل واحدهای نیمه‌تمام شهری، 45 مورد تکمیل واحدهای نیمه‌تمام روستایی و 243 مورد احداث سرویس بهداشتی را از دیگر اقدامات امسال برای مددجویان اعلام کرد و افزود: از همه خیران و نیکوکاران دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در برنامه‌های کمیته امداد، این نهاد را در زمینه ارائه خدمت به نیازمندان به‌خصوص ساخت مسکن مددجویی و ایجاد سرپناهی امن برای آنان یاری کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز