پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴  |  Thursday, 28 May 2020
کد خبر: ۲۵۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۱ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد؛
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعیاد قربان و غدیر ظرفیت مناسبی برای بصیرت افزایی و جلب مشارکت‌های مردمی در تأمین سبد معیشتی نیازمندان است.
 به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در جلسه ستاد بزرگداشت اعیاد قربان و غدیر گرفت: اعیاد غدیر و قربان از اعیاد بزرگ الهی و ظرفیت مناسبی برای بصیرت افزایی و توسعه و جلب مشارکت‌های مردمی در زمینه کمک به نیازمندان و تأمین سبد معیشتی آنان است.

مبشری افزود: پیام اعیاد قربان و غدیر ولایت مداری، امام شناسی و جان‌نثاری درراه معبود است و ضرورت معرفت افزایی بصیرتی در دهه امامت و ولایت بسیار محسوس است.

وی به برنامه‌های کمیته امداد استان در دهه امامت و ولایت اشاره و بیان کرد: فضاسازی محیطی، ارتباط هوشمند با خیران، نیکوکاران و حامیان، تهیه سبد کالا، دریافت نذورات نقدی و کالایی، مسابقات فرهنگی، برپایی کاروان‌های زیارتی و استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری قربانی و اهداء جهیزیه از مهم‌ترین اقدامات این نهاد در این دهه مبارک است.

مبشری به راهبرد هم‌افزایی کمیته امداد استان با نیکوکاران در تأمین گوسفند نذری و گوشت قربانی اشاره کرد و افزود: هماهنگی‌های لازم با خیران و حجاج در این زمینه انجام‌گرفته است.

وی در پایان از نیکوکاران، خیران و حجاج دعوت کرد تا با اهداء نذورات و قربانی‌های خود به کمیته امداد، این نهاد را در زمینه کمک‌رسانی به نیازمندان یاری رسانند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز