يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴  |  Sunday, 12 July 2020
کد خبر: ۲۵۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۵ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد که یک انبار حاوی گندم احتکار شده با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در شهرستان شیراز کشف شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف، علی مبشری اظهار داشت: با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه، سوله‌ای که بالغ بر 800 تن گندم در آن احتکار شده بود در غرب شهرستان شیراز کشف شد.

او، تصریح کرد: این سوله در سامانه انبارها ثبت نشده و بررسی‌های اولیه حاکی از ارتکاب تخلف ارتکاب بود بنابراین مالک انبار شناسایی و بازداشت شد.

مبشری با بیان اینکه پرونده فرد متخلف در ارتباط با انبار گندم به دادگاه تعزیرات حکومتی فارس ارجاع شده است، گفت: فرد متخلفی که در حال جابه جایی 35 دستگاه ماینر بازداشت شده بود، از سوی تعزیرات به جریمه 13 میلیارد ریالی محکوم شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس در توضیح این پرونده، گفت: این فرد متخلف در حین تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان شیراز توسط مأموران انتظامی این شهرستان شناسایی و بازداشت شده بود.

او با یادآوری اینکه دستگاه‌های ماینر توسط این فرد در خودروی باری جاسازی شده بود، گفت: بعد از انجام تحقیقات در شعبه چهارم تعزیرات حکومتی استان فارس، مشخص شد که این محموله مکشوفه به طور غیرقانونی وارد کشور شده و قرار بوده از عسلویه به تهران منتقل شود.

مبشری، اضافه کرد: با توجه به محرز شدن تخلف راننده تریلی، شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط ماینرهای مکشوفه و پرداخت جریمه 13 میلیارد ریالی توسط متهم صادر کرد.

مدینه صابری/خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز