شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۷  |  Saturday, 11 July 2020
کد خبر: ۲۵۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۵ - ۰۷ مهر ۱۳۹۸
به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی صورت گرفت؛
جمعی از جوانان لنده به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی با کارکنان پایگاه آتش نشانی این شهرستان دیدار و ضمن تبریک این روز از زحمات آن ها قدردانی کردند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛انجمن جوانان شهرستان لنده به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی به ایستگاه آتش نشانی این شهر رفتند و از نزدیک با آتش نشانان این شهرستان دیدار داشتند.


در این دیدار ضمن تبریک روز آتشنشان به زحمت کشان این عرصه ؛ مشکلات پایگاه آتش نشانی شهر لنده بررسی شد که عمده ی گلایه آتش نشانان از نبود امکانات حداقلی در انجام ماموریت های خود بود.


آتشنشانان لنده در پاسخ به این سوال که در مرداد ماه ۹۸ ، فرماندار لنده از اختصاص اعتبار ۵۰۰ میلیونی برای آتش نشانی لنده خبر داد گفتند، ما فقط خبر این اعتبار را در رسانه خواندیم و مشکلات ما و کمبود برخی امکانات تخصصی همچنان وجود دارد.در یک سال گذشته سهم پایگاه آتشنشانی از اعتبارات یک دست لباس بود.


گفتنی است در این دیدار جوانان اظهار داشتند؛ در زمان وقوع حوادث استرس و فشاری که به آتش نشانان وارد می‌شود زیاد است و گاهی اوقات سطح انتظار و توقع حادثه دیدگان در این مواقع فراتر از توانمندی شما زحمت کشان این عرصه می‌باشد که شما با سعه صدر این مسائل را تحمل می‌کنید.جرنده عضوی از انجمن در این دیدار ضمن اشاره به مشکلات پایگاه آتش نشانی شهر لنده عملکرد آتش نشانان این شهر را مثبت ارزیابی کرد و گفت؛ خوشبختانه عملکرد پرسنل آتش نشانی شهر لنده درحوادث گوناگون مثبت بوده و وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام داده اند.وی اظهار امیدواری کرد مسولین شهری و شهرستان با نگاهی ویژه به مشکلات و کمبودهای پایگاه آتش نشانی لنده داشته باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز