دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵  |  Monday, 03 August 2020
کد خبر: ۲۶۵۱۶
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۹ - ۱۸ آذر ۱۳۹۸
ورزشی
با وجود فسخ یکطرفه قرارداد آندره آ استراماچونی، مربی ایتالیایی با استقلال، همچنان مدیران تیم آبی پوش به ماندن وی امیدوار هستند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛با وجود آن که شایعاتی در مورد حضور جواد زرینچه به عنوان مسئول فنی روی نیمکت استقلال در بازی دوشنبه مقابل پیکان مطرح شده است اما مدیران استقلال به صورت جدی در تلاش هستند تا استراماچونی را حفظ کنند و در حال حاضر زرینچه سرمربی موقت استقلال نشده است.

استراماچونی هنوز در ایران است و بر خلاف شایعاتی که در مورد سفرش به ایتالیا در روزهای آینده مطرح شده فعلا به همراه دستیارانش در ایران خواهد بود.

خلیل زاده عضو هیئت مدیره قرار است که صبح دوشنبه بخشی از حقوق عقب مانده استراماچونی را بپردازد تا مانع از جدایی وی شود و رضایت مربی ایتالیایی و دستیارانش را برای نشستن روی نیمکت در بازی دوشنبه جلب کند.

به گفته مدیران استقلال، استراماچونی در حال حاضر همچنان سرمربی این تیم است چرا که فسخ قرارداد باید از جانب دو طرف پذیرفته شود. مربی ایتالیایی قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کرده است اما استقلال این مسئله را نپذیرفته است و اگر قرار باشد که بدون پذیرش استقلال، استراماچونی از این تیم برود، دعوای حقوقی بین دو طرف ایجاد خواهد شد./پارس فوتبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز