کد خبر: ۲۶۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی جدید این تیم ۵ گزینه پیش روی خود دارد.

با اتفاقاتی که در چند روز اخیر رخ داد، بعید است دیگر آندره‌آ استراماچونی به ایران برگردد. با این شرایط مسئولان باشگاه استقلال کم‌کم به دنبال گزینه جانشینی سرمربی ایتالیایی خود هستند تا در صورتی که نیامدن او قطعی شد، بدون اتلاف وقت سرمربی جدید را معرفی کنند.

در همین ارتباط، باشگاه استقلال تا الان ۵ گزینه را برای سرمربیگری تیم خود مشخص کرده است. نکته جالب توجه بین این گزینه‌ها اینجاست که در آن نام علیرضا منصوریان و پرویز مظلومی هم دیده می‌شود. با این حال، اما به نظر می‌رسد این ۲ اسم تنها برای رد گم کردن است تا مسئولان بتوانند با گزینه اصلی خود راحت‌تر مذاکره کنند.

گزینه اصلی آبی‌پوشان فرهاد مجیدی است. هرچند مدیران باشگاه استقلال علاقه زیادی داشتند هدایت تیم را به امیر قلعه‌نویی بسپارند، اما با توجه به اینکه «ژنرال» با باشگاه سپاهان اصفهان قرارداد دارد، بعید است او به استقلال بیاید. به همین دلیل آنها در مقطع فعلی ترجیح می‌دهند فرهاد مجیدی را سرمربی استقلال کنند.

همچنین باشگاه استقلال قصد دارد پس از تعیین تکلیف نهایی سرمربی تیم، چند بازیکن نامدار مثل آیاندا پاتوسی و پژمان منتظری را هم خریداری کند تا با این کار تیم خود را تقویت و جو را آرام کند./میزان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: