دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳  |  Monday, 28 September 2020
کد خبر: ۲۶۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - ۲۲ دی ۱۳۹۸
انتخابات
رئیس دفتر نظارت بر انتخابات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بررسی صلاحیت ۹۳ نفر داوطلب نمایندگی مجلس گفت: ۳۶ نفر از این تعداد تایید صلاحیت شدند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛حجت‎الاسلام قدرت‌الله خرم‌روز با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با استاد به ماده 52 قانون انتخابات مجلس، بررسی صلاحیت داوطلبان این دوره از انتخابات توسط هیئت نطارت استان و هیئت نظارت مرکزی در دستور کار قرار گرفت.

رئیس دفتر نظارت بر انتخابات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بررسی صلاحیت 93 نفر داوطلب نمایندگی مجلس در استان کهگیلویه و بویراحمد در 3 حوزه انتخابیه این استان، عنوان کرد: از این تعداد 36 نفر معادل 39 درصد تایید صلاحیت، 37 نفر معادل 40 درصد رد صلاحیت، 10 نفر معادل 11 درصد مشمول عدم احراز و تعداد 9 نفر معادل 10 درصد از ادامه فعالیت انصراف دادند.

  وی ابراز کرد: در راستای تبصره 2 ماده 52 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی داوطلبانی که صلاحیت آنان رد و یا احراز نگردیده به مدت 5 روز از تاریخ 22 دی ماه تا 26 دی ماه فرصت دارند ضمن مراجعه به هیئت نظارت استان مستقر در استانداری بر اساس تبصره 2، 3 و 4 ماده 52 قانون انتخابات و ماده 34 آئین نامه اجرایی انتخابات جهت ارائه شکایت خود مراجعه کنند.

ایشان در ادامه گفت : معترضان می‌توانند علاوه بر مراجعه به هیئت نظارت مستقر در استانداری با هدف ارائه مستندات خود به تهران به نشانی بزرگراه بسیج، بلوار هجرت، مجموعه ورزشی شهید پهلوان تحتی مراجعه کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز