سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵  |  Tuesday, 31 March 2020
کد خبر: ۲۶۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰:۴۵ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
لنده
با استقرار بنیاد خیریه نورآوران سلامت در لنده، به مردم شهرستان خدمات رایگان دندانپزشکی و چشم پزشکی ارائه می‌شود.
به گزارشپایگاه خبری آوای رودکوف؛ فرماندار شهرستان لنده در بازدید از محل استقرار بنیاد خیریه نو آوران سلامت گفت: بنیاد خیریه نورآوران سلامت از ۲۰ دی ماه در شهرستان لنده مستقر شده اند و تا ۲۵ اسفندماه به بیماران نیازمند خدمات چشم پزشکی و دندانپزشکی ارائه می دهند.
 

وی افزود: تمامی خدمات دندان‌پزشکی و نیز خدمات چشم‌پزشکی اعم از ویزیت، تحویل دارو، عینک و جراحی، همگی به رایگان انجام خواهد شد.


فرماندار لنده تصریح کرد: استقرار تيم پزشكي نورآوران سلامت در اين شهرستان و سایر مناطق محروم  از بهترين جلوه هاي خدمت ايثارگرانه جامعه پزشكي به محرومان خواند و گفت: اين حضور كمك شاياني به مردم محروم  بخصوص روستاها کرده است.


وی افزود: این بنیاد از ابتدای استقرار در این شهرستان روزانه به ۷۰ بیمار خدمات چشم پزشکی و به ۳۰ بیمار خدمات دندانپزشکی ارائه می دهد که این حرکت می تواند ترویج فرهنگ جهادی،همدلی و همزبانی مردم و مسئولان باشد.مهندس خدادوست موسوی ضمن تشکر از حضور خیرخواهانه خیریه نوآوران سلامت در این شهرستان اظهار داشت: بنیاد خیریه نورآوران سلامت  از ۱۵ سال پیش در زمینه‌های چشم پزشکی، اُپتومتریست، دندان پزشکی، متخصص اتاق عمل و متخصص بیهوشی به مناطق محروم کشور خدمت رسانی میکند و این مهم تنها با عشق خدمت به محرومان و همنوعان و بدون هیچگونه چشمداشتی انجام میشود که بسی جای تقدیر دارد.


 در این بازدید فرماندار و معاون فرماندار لنده، مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده، مشاور امور جوانان و امور بانوان و خانواده فرماندار نیز حضور داشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز