شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۲  |  Saturday, 11 July 2020
کد خبر: ۲۷۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۸


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳
منوچهر هدایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
0
0
حومه غربی فرزند خویش را حمایت میکند سرداردل ها ومحور توسعه پایدار امید وحامی محرومین پایدار باشی مرد دیار اریوبرزن
مرتضی مهنایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
0
0
درود بر شیرمردان غیور اولادمیرزاعلی که همیشه بهترین ها را انتخاب کرده...
به حول قوه الهی پیروز دوم اسفند ماه کسی جز سردار هاشمی نخواهد بود.......................................................................................................................
مرتضی مهنائی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
0
0
با سلام واحترام به خوانندگان محترم و تقدیر وتشکر از مطالب وخبرهای ارزنده سایت آوای رودکوف در زمانی که کشور در بدترین شرایط اقتصادی سال های خود به سر می برد ونارضایتی مردم از تمامی مسئولین کشور حتی رئیس جمهور محترم به اوج خود رسیده ، فقر اقتصادی رمق کشورمان را در جای جای این مرز وبوم به نفس آخر رسانده است به نظر بنده هیچ انتظاری نباید از سردار عدل هاشمی ودیگر نمایندگان مجلس داشت .
گرچه سردار هاشمی در زمانی وعده هارا به مردم داده بود که رئیس جمهور هزاران برابر این چنین وعده های را به مردم داد بود وتازه شرایط اقتصادی مملکت به این بحرانی نبوده است با تمام این تفاسیر سردار هاشمی از عملکرد خوب وقابل تقدیری برخوردارند که جادارد به جای بستن چشمان خود به روی حقایق با واقعیت و با وجدانی صادق به آنان نگاه کنیم .ابتدای برگزیده شدن سردارعدل هاشمی نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تنها راه پیشرفت شهرستان و توسعه آن را حمایت تمام و کمال نخبگان دانست و فرمودند : از تمامی گروه‌ها و جریان‌های سیاسی انتظار کمک در این زمینه را دارم. چه کسی از نخبگان وصاحب نظران به کمک ایشان شتافت ،من یا شما.
تنها در یک منطقه محرم که حتی خودمان آن را آخر دنیا می خوانیم کار پیش نمی رود .
اما عملکرد سردار را در این حال روز تحریم های همه جانبه برایتان عرض خواهم کرد تاشاید خوابزدگی مردم به بیداری اندیشها وپلک های سنگینشان مبدل شود.
۱- جاده پاتاوه_ دهدشت که مصوبه رهبری و یک پروژه ملی بود از سال ۸۵ آغاز و اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومانی به آن تزریق شد اما روند احداث و تکمیل آن دچار وقفه شده بود، هم اکنون با همت سردار هاشمی پشرفت قابل ملاحظه ای داشته است ودر حال احداث آن می باشند.
۲- جاده لنده به تراب در یک‌سال اخیر پیشرفت بسیار خوبی داشته و با احداث این جاده، مسیر مردم شهرستان لنده به مرکز استان و حتی مرکز کشور کوتاه‌تر می‌شود.
۳- جاده بهمئی به ابولفارس که بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال برای آن هزینه شده
۴- تعداد ۳۲ روستا در این ۳ سال به‌طور کامل آسفالت شده و تعداد ۱۶ روستای دیگر باقی مانده و البته بیشتر این روستاها در حوزه بخش چاروسا بوده است.
۵- در بحث زیر ساخت های کشاورزی میزان ۳۴۹ میلیون مترمکعب آب از رودخانه مارون تخصیص گرفته شد که از این میزان حدود ۵ میلیون مترمکعب برای شهرستان لنده، حدود ۵۰ میلیون مترمکعب برای صنعت و حدود ۱۲۰ میلیون مترمکعب برای سد زیرنا تخصیص داده شد.
۶- آبرسانی از سدکوثر برای شهرهای دهدشت، سوق، لنده و چرام در سال ۹۶ این پروژه را در مجلس ردیف‌دار کردن و قرارگاه خاتم‌الانبیا با قراردادی به مبلغ ۱۷۶ میلیارد تومان عملیات احداث و تکمیل این طرح را برعهده گرفته است ،حدود ۱۲ کیلومتر تاکنون در این پروژه لوله‌گذاری شده است .
۷- برای تقویت برق عملیات احداث نیروگاه ۷۵۰ مگاواتی برق پادوک را با هزینه‌ای ۵۰ میلیارد ریالی آغاز کردن که تاکنون حدود ۵۰ درصد از کار انجام شده است و باتکمیل این پروژه تعداد ۳۰۰ نفر به‌صورت مستقیم در آن اشتغال دارند.
۸- احداث ورزشگاه قلعه رئیسی و چندین زمین چمن مصنوعی برا ورزشکاران عزیز وبزگوارمان.
گرچه سردار با تمامی این کارها با متانت تمام وبزرگواری خود وعرض ارادت به مردم شریف کهگلیویه بزرگ فرموده اند از عملکرد خودم راضی نیستم .
حرف آخرم با شما مردم شریف کهگیلویه بزرگ :
آنکه نشناسد بهای دُر خویش
مس برایش بهتر از زر می شود
آکه عمداً نشنود حرف درست
گوش او دروازه و در می شود .

از تمامی زحمات سردار هاشمی به نوبه خود تقدیر وتشکر می نمایم .
مرتضی مهنایی از دهدشت
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز