شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶  |  Saturday, 11 July 2020
کد خبر: ۲۷۱۰۹
تاریخ انتشار: ۰۱:۳۴ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
انتخابات
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی ستاد انتخابات خوزستان اعلام نشده است.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امشب به پایان رسید تا تکلیف کرسی‌های سبز بهارستان برای آغازی دوباره مشخص شود. از ساعت 8 صبح دوم اسفندماه تا ساعت 24، واجد شرایط رای گیری در 14 حوزه انتخابیه خوزستان در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا 18 نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند.
 
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیر رسمی از سوی ستادهای انتخاباتی خوزستان به گوش رسانه ها رسیده است با عبارت در "حال تکمیل" منتشر می‌شود:
 
نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه اهواز:
 
آمارهای متفاوتی در این حوزه منتشر شده و به نظر می رسد که یکی از کاندیداهای عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی به صورت مستقیم راهی بهارستان می شود و 4 نفر دیگر باید خود را برای رقابت در دور دوم انتخابات آماده کنند تا دو نماینده دیگر اهواز مشخص شوند.
 
نتایج انتخابات در بهبهان:
 
نتایج اولیه حاکی از پیشتازی محمد طلامظلومی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  در این حوزه دارد.
 
نتایج انتخابات در دزفول:
 
تاکنون تعداد آراء آوایی از پاپی زاده پیشی گرفته و در صورت تداوم این روند، آوایی راهی خانه ملت می شود. آوایی مورد حمایت اصلاح طلبان است و پاپی زاده از جمله اصولگرایانی است که در این انتخابات به صورت مستقل وارد شده است.
 
نتایج انتخابات در آبادان:
 
اطلاعات اولیه از پیشتازی سید محمد مولوی(نامزد ائتلاف) در انتخابات دارد اما تکلیف دو کرسی دیگر این حوزه احتمالا در دور دوم انتخابات مشخص خواهد شد.
 
نتایج انتخابات در ماهشهر:
 
رقابت کاندیداها در این حوزه نزدیک به هم دنبال می شود؛ حبیب آقاجری(نامزد ائتلاف)، جمال صالح زاده(اصولگرا) و خلیل حیات مقدم(اصولگرا) حائز بیشترین آراء در این حوزه هستند.
 
حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر:
 
در این حوزه ابراهیم متینیان(نامزد ائتلاف) از اقبال محمدیان(نماینده فعلی) پیشی گرفته و احتمالا کرسی نمایندگی این دو شهرستان به دست یکی از اصولگرایان سپرده می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز