شنبه ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵  |  Saturday, 28 March 2020
کد خبر: ۲۷۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۰ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۸
ایران
وزیر کشور گفت: طبق گزارش وزارت بهداشت روند ویروس کرونا مدیریت شده است اما تداوم تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها فردا مشخص می‌شود. عبدالرضا رحمانی
به گزارش  پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور اظهار کرد: در جلسه امروز درباره مقابله با ویروس کرونا بررسی شد و تمام مسئولان مربوطه این اطمینان را دادند که هیچ امری نباید موجب اختلال در کشور شود.

او با بیان اینکه شبکه‌های خارجی کشور این‌گونه موضوعات را دستاویز قرار می‌دهند از شیوه‌های دروغ‌پراکنی استفاده می‌کنند ادامه داد: همه اطمینان دادند در روند اطلاع رسانی مشکلی ایجاد نمی‌شود؛ این مسئله عمومی شده و بدون حضور مردم کنترلش سخت خواهد بود.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور در دولت همه دستگاه‌ها را در زمینه مقابله با کرونا مسئول کرده است اظهار کرد: طبق گزارش وزارت بهداشت روند کنترل و مدیریت شده است.

وی درباره ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها گفت: ادامه داشتن تعطیلات مدارس و دانشگاه‌ها فردا در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور رئیس جمهرو برگزار می‌شود مشخص خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز