«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰  |  Monday, 27 September 2021
کد خبر: ۲۸۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۳ - ۲۵ مهر ۱۳۹۹
سیاسی؛
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان لنده در پی رجعت پیکر مطهر شهید والامقام علی چمبری پس از ۳۷ سال پیامی صادر کرد.
پایگاه خبری آوای رودکوف:شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان لنده  در پی رجعت پیکر مطهر شهید والامقام علی چمبری پس از ۳۷ سال پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

و خدا می داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست ؛این ملتها و آیندگان هستند که به راه شهیدان اقتدا خواهند نمود.

اکنون که در واپسین روزهای ماه حزن و ماتم اهل بیت ،ماه صفر ودر آستانه رحلت ختم رسل محمد مصطفی (ص)و شهادت سبط اکبرش امام حسن مجتبی (ع)و شهادت امام خوبی ها حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) پس از ۳۷ سال دوری ،کهگیلویه و بویراحمد خاصه شهرستان بهمئی میزبان پیکر مطهر شهید والامقام علی چمبری می باشند که به فرمان امام خود در دفاع از آب و خاک ایران عزیز جان شیرین خود را در طبق اخلاص قرار دادند و نغمه و عطر شهادت را بار دیگر بر جانها جاری نمودند، گرامی می داریم این رجعت والا را و به مردم شریف استان خاصه مردم غیور و با اصالت بهمئی تبریک و تسلیت عرض نموده و به راه ورسم شهیدان اقتدا می نماییم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز