«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳  |  Monday, 08 March 2021
کد خبر: ۲۹۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۳ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
طنز به قلم وحید حاج سعیدی؛
عجب دوره زمانه ای شده است؟! طرف با کوله بار سنگینی از تجربه ( که کم مانده دیسک و صفحه کلاچش بیرون بزند) پای در میدان خطیر شورا ها گذاشته است تا با رعایت پروتکل های بهداشتی فلک را سقف بشکافد و برای ما شهری آباد و آبادان بسازد، بعد شما می خواهید آزمون برگزار کنید .....
پایگاه خبری آوای رودکوف-وحید حاج سعیدی:بزرگی می گفت: مردم کلاً دو دسته اند: یک دسته اهل مطالعه کتاب و روزنامه و مداقه هستند تا چیزی به معلومات شان اضافه شود؛ دسته دوم همه چیز را می دانند و همان مصداق همه چیز را همگان دانند، هستند! حال اینکه برای عضویت در شوراها قرار است آزمون برگزار کنند، دستکم توی کت دسته دوم نمی رود! در جریان هستید که امسال قرار است از ثبت نام کنندگان شوراها آزمون بگیرند.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس در تشریح مصوبه اعضای کارگروه تخصصی کمیسیون شوراها، اظهار داشت: در تبصره 3 ماده 4 قانون انتخابات مصوب شد، قبل از نام‌نویسی کاندیداها آزمونی مرتبط با قوانین عمومی و شهرداری‌ها برگزار شود تا داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در این آزمون شرکت کنند. کاندیداها باید حد نصاب قبولی را کسب کنند تا بتوانند در رقابت‌های انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حضور داشته باشند.

عجب دوره زمانه ای شده است؟! طرف با کوله بار سنگینی از تجربه ( که کم مانده دیسک و صفحه کلاچش بیرون بزند) پای در میدان خطیر شورا ها گذاشته است تا با رعایت پروتکل های بهداشتی فلک را سقف بشکافد و برای ما شهری آباد و آبادان بسازد، بعد شما می خواهید آزمون برگزار کنید که مثلاً چه چیز را سنجش کنید؟! مسلمان نشنود کافر مبیناد چنین روزهایی را که برای پوشیدن ردای خدمت، بساط آزمون و مداد سیاه مشکی پررنگ نرم راه بیاندازیم و خلوص نیت افراد را خدشه دار کنیم... این عزیزان امتحان شان را پیش مردم پس داده اند و نور چشم ما هستند. حالا درست است چهار نفر از اعضای شورای شهر در گوشه و کنار مملکت یک لفت و لیسی انجام داده اند و الان هم گوشه زندان هستند ولی دلیل نمی شود... ( داداش از چهار نفر بیشتر هستند!) حالا پنج نفر از اعضای شورای شهر در گوشه و کنار ... ( استاد از پنج نفر هم بیشتر هستند) حالا تو هم گیر دادی که خدمات یک عده را زیر سوال ببری!

البته اگر پای مافیای کنکور در میان است که چهارتا جزوه و نمونه سوال این لابلا به فروش برود و چهار نفر نان بخورند و حسابشان گردش میلیاردی کند، حسابش علیحده است و کاریش نمی توان کرد. بالاخره مافیا است و برای خودش حساب کتاب دارد. یعنی اگر دو روز دیگر رسانه ملی تبلیغ کرد: « با ما شورا ها را به خانه ببرید»، « کتاب های بنفش و خاکستری مخصوص جمع بندی آزمون شوراها»، « سوالات طبقه بندی شده شوراها » و ... تعجب نکنید..

راستی حالا که تالان تالان است، صد تومان زیر پالان است! حالا که بساط امتحان پهن است، پیشنهاد می شود دوستان برای انتخاب وزیر و مدیر کل و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست هم یک آزمون ولو شفاهی شده برگزار کنند ببیند دوستان بلدند راجع به لباس خواب مردم نظر ندهند یا خیر؟! 
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز