کد خبر: ۲۹۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲
کهگیلویه و بویراحمد؛
اهالی این روستاها برای تردد به سمت شهر باید کیلومتر ها راه را پیاده روی کنند تا بتوانند خود را به راه ارتباطی اصلی برسانند.
پایگاه خبری آوای رودکوف: پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در گزارشی نوشت: روستاهای لارب، چلی، برمل ، دلیک، راستکوه از توابع بخش مرکزی شهرستان «لنده» در استان کهگیلویه و بویراحمد در حداکثر 35 کیلومتری شهر لنده قرار دارند.

متاسفانه نبود راه ارتباطی نامناسب در این روستاهای نارضایتی هایی در میان اهالی ایجاد کرده است.

اهالی روستاهای لارب، چلی، برمل ، دلیک و راستکوه باید مسیر بسیار خطرناکی را طی کنند تا بتوانند با همدیگر دید و بازدید داشته باشند، گاهی ممکن است در مسیر دچار آسیب هایی شوند

اهالی این روستاها برای تردد به سمت شهر باید کیلومتر ها راه را پیاده روی کنند تا بتوانند خود را به مسیر اصلی عبور و مرور برسانند.

اول دی ماه بود که اهالی این روستاها دست به مطالبه گری زدن و جلوی فرمانداری شهرستان تجمع کردند اما متاسفانه هنوز در شرایط بسیار مناسبی قرار دارند، آقای ستاندار اهالی این روستاها را دریابید چرا که مردم ولی نعمتان  این انقلاب هستند.

با تعدادی ماشین آلالت راه سازی شاید بتوان اندکی از شیب و سختی های این مسیر ارتباطی را کاهش داد تا عبور مرور مردم این روستاها نیز به راحتی انجام شود، بی توجهی به این خواسته روستاهای شرستان لنده ممکن است باعث شود که در سال های آینده این مناطق خالی از سکنه باشد، که زنگ خطری برای مسئولان است.

در زیر تصاویر راه ارتباطی این روستاها را مشاهده می کنید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: