کد خبر: ۲۹۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۶
آوای رودکوف گزارش می دهد؛
فرماندار لنده در بازدید میدانی خود از شهر لنده ضمن تقدیر از کارهای انجام گرفته بر تلاش بیشتر مدیریت شهری تاکید کرد و خواستار تسریع در روند خدمت رسانی به مناطق مختلف شد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ چند روزی بیشتر از انتصاب تورج رزمجو به عنوان فرماندار لنده نمیگذرد و وی در همین مدت نشان داده است که میخواهد از لحظه، لحظه ی حضورش در راستای توسعه همه جانبه لنده استفاده کند که برگزاری جلسات و وقت گذاشتن خارج از تایم اداری برای مردم، بازدید های میدانی بسیار از مناطق مختلف و مطالبه گری ایشان در سطح استان و ملی نشان از آن است که میتوان به حضور ایشان و سرعت بخشیدن به توسعه لنده امیدوار بود.

رزمجو که می داند بودن بنیاد علوی در لنده یک ظرفیت است اولین دیدار و جلسه ی اداری خود را با نماینده بنیاد در شهرستان برگزار و در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات انجام گرفته از تلاش و پیگیری در جذب اعتبارات دولتی برای مشارکت در پروژه های مشارکتی با بنیاد مستضعفان خبر داد.


وی کار خود را در لنده متفاوت شروع کرد و در روزی که عمدتا مسئولین فقط برای غبار روبی در جوار قبور مطهر شهدا حاضر می شوند ایشان امّا در آن مکان مقدس نقشه ی راه خود و مدیران را در توسعه شهرستان ترسیم و خطاب به مدیران گفت، همه آسایش و امنیت ما مرهون خون پاک این عزیزان است پس هر کس به هر طریق ممکن کمک کند تا بتوانیم در راه خدمتگذاری به این مردم به پیش رویم.

فرماندار لنده در دو روز گذشته نیز بیکار ننشست و پای درد دل مردم از مناطق مختلف لنده نشست و پس از آن به اتفاق شهردار از محلات و پارک های شهر و شهرک های چهارگانه بازدید میدانی داشت.

رزمجو فرماندار لنده در بازدید میدانی خود از شهر لنده ضمن تقدیر از کارهای انجام گرفته بر تلاش بیشتر مدیریت شهری تاکید کرد و خواستار تسریع در روند خدمت رسانی به مناطق مختلف شد.

از جمله ی نکات قابل تقدیر در بازدید های میدانی فرماندار در سطح شهر، امیدواری ایشان به جذب اعتبارات در سطح استان و ملی بود تا جایی که خطاب به شهردار گفت، تلاش برای جذب اعتبار و آوردن پول به شهرستان از من و برنامه ریزی و کار از شما!

پیگیری ها و تلاش فرماندار لنده به اینجا ختم نشد و امروز نیز ایشان پیگیر ۳ مطالبه در سطح استان و خارج از استان بود که میتوان به تحقق هر ۳ مورد امیدوار بود.

گازرسانی به منطقه صعب العبور موگرمون در دستور کار فرماندار لنده است.

منطقه ی موگرمون با داشتن بیش از ۲۰ روستای بزرگ و کوچک از جمله ی مناطق روستایی در سطح استان کهگیلویه بویر احمد است که هنوز از نعمت گاز برخوردار نیست.

تورج رزمجو در این راستا اظهار داشت؛ هیچ کار ی نیست که راهکاری نداشته باشد و شاید نیاز است کمی بیشتر تلاش کرد.

وی گفت، با توسل به شهدای عزیز این منطقه کارم را آغاز کردم و قطعا شهدا در راه خدمتگذاری به این مردم یاری گر ما خواهند بود و کسی که توسل به شهدا دارد قطعا موفق است.

وی اظهار داشت؛ از جمله ی مناطق روستایی این شهرستان که در بحث گاز هیچ کدام از روستاهایش گازدار نشدند منطقه ی موگرمون است و میدانم کاری سخت پیش روی ماست ولی با همتی که در مجموعه بنیاد علوی و شرکت گاز سراغ دارم انشالله پیگیر تحقق آن هستم.

فرماندار لنده گفت؛ در تماسی که با اداره کل شرکت گاز داشتم قول همکاری داده شد و در صورت مشارکت بنیاد مستضعفان موضوع گازرسانی به منطقه ی موگرمون آغاز میشود.

ایشان در این راستا گفت؛ در سفری که قرار است در روزهای آینده مدیرعامل بنیاد علوی به شهرستان داشته باشد بحث گازرسانی که مطالبه ی بحق بیش از ۲۰ روستای کوچک و بزرگ در این منطقه است را پیگیری خواهم کرد.

فرماندار لنده با اعلام یک خبر خوش دیگر نیز از گفت؛ با پیگیری های انجام گرفته و تماسی که با مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای داشتم کارشناسان مربوطه به شهرستان سفر و از حوزه قیام و روستاهای تابعه بازدید میدانی کردند.

وی گفت؛ این نوید را به مردم شریف منطقه ی رودکوف ( چلی، برمل ؛ لارب؛دلیک؛راستکوه و علمداری ) میدهم که به جد پیگیر رفع مشکلات راه های ارتباطی این حوزه هستیم و انشالله با مساعدت مجموعه راهداری و حمل نقل جاده ای در راس مدیر کل محترم و کمک بنیاد مستضعفان مشکلات مربوطه برطرف خواهند شد.

فرماندار لنده همچنین امروز پیگیر مرمت و بازسازی پل (آب نما) و جاده ی دسترسی در پایین دست پل ایدنک نیز شد و با ارتباط تلفنی که با مدیر کل خطوط لوله و مخابرات مناطق نفتی امیدیه داشت، کارشناسان این مجموعه امروز از این محل بازدید کردند که قرار شد در روزهای پیش رو این مشکل نیز رفع شود.

ما هم امیدواریم هر چه سریعتر شاهد شکوفایی و توسعه بیشتر شهرستان لنده با وجود ضرفیتهای متعدد و حضور بنیاد مستضعفان باشیم و مسولان عزیز به دور از حاشیه ها و نگاههای صنفی ؛ چند ماه پایانی دولت تدبیر و امید را با همکاری فرماندار جدید در راه خدمت رسانی بیشتر به مردم محروم این شهرستان سپری نمایند.


بیشتر بخوانید:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: