«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱  |  Tuesday, 20 April 2021
کد خبر: ۲۹۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۴ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
واکنش طلبه عدالتخواه کهگیلویه و بویراحمدی به نشست نخبگان راست سنتی با آیت الله رئیسی:
بدانید و آگاه باشد که مردم فریب این همه ریاکاری شما ها را نخواهند خورد که در واقع اصولگرایی و اصلاح طلبی هر دو روی یک سکه اند....
پایگاه خبری آوای رودکوف:علی آذر:همزمان با سفر آیت الله رئیسی به استان کهگیلویه و بویراحمد عده ای از اصول گرایان سنتی که بازمانده راست گرایان ابتدای انقلاب بودند جلسه ای موسوم به نخبگان با ایشان برگزار کردندکه به زعم و گمان خودشان، نخبگان استان را جمع کرده ، برای پیشرفت و توسعه استان با آیت الله رئیسی برنامه ای داشته باشند.

در نتیجه این دیدار که اساسا بوی انحصارطلبی و ویژه خواری می اید! نخبگی و فرهیختگی معنا اصلی خود را از دست داد و به نازل ترین معنای خود نزول پیدا کرد و باعث شد که بسیاری از مومنین انقلابی به انحصار گرایی، تحجر و جمود فکری این افراد پی ببرند.

و چه جالب که نخبگان استان فقط در بخشی از بویراحمد و دنا پیدا می شوند و گچساران،دهدشت،بهمئی ؛باشت،سوق،چاروسا،دیشموک ؛لنده و .... اصلا و اساسا هیچ نخبه ای ندارد و این افراد را جزو حیطه نخبگان به شمار نمیروند.

و جالبتر اینکه شدت انحصار گرایی این جریان به حدی بود که نماینده مردم در مجلس شورا اسلامی را دعوت نکردند که این حرکت خود دهن کجی به بیش از 60 هزار نفر از دیگر از مردم بویراحمد و دنا بود.

اساسا برای این قشر و این تفکر، مردم سالاری زمانی معنا پیدا میکند که خود در راس قدرت باشند و الا در غیر این صورت مردم را (صمی بکم عمی) می خواهند!

خارج از بحث دعوت نکردن افراد نخبه واقعی، به این جلسه این بحث مطرح است که ماحصل مطالبه گری،خون دل خوردن های جریان عدالت خواهی،بسیج دانشجویی،مطالبه گران مردمی، را جناح راست سنتی به نام خود ثبت و ضبط کردند.

کسانی که حتی یک سیلی در راه عدالت خواهی و مطالبه گری نخورده اند و همیشه عدالت خواهان را با انگ و تهمت هایی مثل خوارج،عدالت خوار مورد اتهام قرار میدادند. حال داعیه دار عدالت شده اند.

زمانی که بحث کارخانه قند،زمین خواری،پتروشیمی سقاوه،جاده سیسخت_یاسوج در میان بود کوچک ترین موضعی علیه این فساد های کلان نگرفتند بلکه بعضا مواضع حمایتی نسبت به این فساد ها داشتند.

و در آخر بدانید مردم فریب این همه ریاکاری شما ها را نخواهند خورد که در واقع اصولگرایی و اصلاح طلبی هر دو روی یک سکه اند.

وسلام
طلبه عدالت خواه علی آذر


اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان "آوای رودکوف" است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. بینندگان "آوای رودکوف" می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز